Podświetlenie linków Zmień odstęp między akapitami Zmień odstęp między wierszami Zmień odstęp między słowami Zmień odstęp między literami Normalna wielkość czcionki Duża wielkość czcionki Bardzo duża wielkość czcionki Zmień kontrast

Aktualności - lipiec 2023

Telefon komórkowy z mDowodem

mDowód - nowy dokument tożsamości

mDowód to cyfrowy dokument w aplikacji mObywatel, która zawiera dane z Rejestru Dowodów Osobistych i rejestru PESEL.
17 lipca 2023
więcej >
Pieczątka z napisem wolne miejsca

Mamy jeszcze wolne miejsca w naszych szkołach

W placówkach oświatowych prowadzonych przez Powiat Chrzanowski są jeszcze wolne miejsca do klas pierwszych na wybranych kierunkach.
27 lipca 2023
więcej >
Plakaty z napisem Bezpieczne wakacje

Kampania „Bezpieczne wakacje”

Podczas wakacji wzrasta ryzyko wykorzystania seksualnego dzieci. Państwowa Komisja do spraw przeciwdziałania wykorzystywaniu seksualnemu małoletnich poniżej 15 lat przygotowała kampanię "Bezpieczne wakacje".
27 lipca 2023
więcej >
Makieta kolumny w gazecie

Co nowego w Informatorze Powiatu Chrzanowskiego

Piszemy o nich w Informatorze Powiatu Chrzanowskiego w Tygodniku Ziemi Chrzanowskiej "Przełom", a także o aktywizacji bezrobotnych przez Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie oraz o zajęciach wakacyjnych w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury w Trzebini. 
27 lipca 2023
więcej >

OFERTA REALIZACJI ZADANIA PUBLICZNEGO FUNDACJI ENERGETYK W TRZEBINI

Fundacja Energetyk w Trzebini, 32-541 Trzebinia, złożyła ofertę na realizację zadania publicznego pn. Koncert z okazji 550 Rocznicy Urodzin Mikołaja Kopernika w trybie art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (ze zm.) zwanej w dalszej części ustawą (tryb małych zleceń).
27 lipca 2023
więcej >