Aktualności - styczeń 2015

Więcej podatników z kasami fiskalnymi

Rok 2015 niesie kolejne zmiany w przepisach dotyczących kas fiskalnych. Nowe rozporzadzenie z 7 listopada 2014r. opublikowane w DZ. U. pod poz. 1544 obowiązuje na lata 2015/2016 i ogranicza zakres stosowania zwolnień z kas, skutkiem czego kasy fiskalne w 2015 roku obowiązkowo będzie musiało wprowadzić wielu podatników.
2 stycznia 2015
Wyróżnienie dla Dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Płazie

Minister Pracy i Polityki Społecznej przyznał Pani Kazimierze Żmudzińskiej wyróżnienie indywidualne za wybitne i nowatorskie rozwiązania w dziedzinie pomocy społecznej. Laureatka osobiście odebrała wyróżnienie, którego uroczyste wręczenie odbyło się w Pałacu Prezydenckim w Warszawie.
9 stycznia 2015
Przyjaciele Domu wyróżnieni

Podczas spotkania noworocznego dyrektor Powiatowego Domu Wsparcia Dziecka i Rodziny w Chrzanowie przyznał nagrody „Przyjaciel Domu”.
15 stycznia 2015
Powiatowy Dom Pomocy Społecznej w Płazie zaprosił na jasełka

Zobacz galerię zdjęć na naszym Facebooku.
15 stycznia 2015
Bądź eko, dbaj o środowisko naturalne - film

Jak zmniejszyć koszty utrzymania gospodarstwa domowego dbając jednocześnie o środowisko naturalne? Zobacz materiał TV Powiat o odnawialnych źródłach energii. Film TV Powiat
22 stycznia 2015