Aktualności - kwiecień 2007

Powiat Chrzanowski na Międzynarodowych Targach Turystycznych Silesia Tour Glob 2007

W dniach 30.03 -1.04. 2007 r. Wydział Promocji Rozwoju Starostwa Powiatowego w Chrzanowie uczestniczył w Międzynarodowych Targach Turystycznych Silesia Tour Glob 2007.
2 kwietnia 2007
Uniwersytet Trzeciego Wieku

26 marca 2007 roku w Starostwie Powiatowym w Chrzanowie odbyło się zebranie założycielskie stowarzyszenia, które przyjęło nazwę: Uniwersytet Trzeciego Wieku w Chrzanowie.
2 kwietnia 2007
I Powiatowy Konkurs Ekologiczno – Plastyczny

Przedszkole Samorządowe im. Św. Franciszka - Patrona Ekologów w Balinie organizuje I Powiatowy Konkurs Ekologiczno – Plastyczny "Przedszkolne Rady na Odpady" pod honorowym patronatem Przewodniczącego Rady Powiatu w Chrzanowie.
4 kwietnia 2007
17. Krakowski Salon Turystyczny

Wydział Promocji i Rozwoju Starostwa Powiatowego w Chrzanowie zaprasza do odwiedzenia stoiska Powiatu Chrzanowskiego podczas 17 Krakowskiego Salonu Turystycznego, który odbędzie  się w najbliższy weekend tj. 13-15.04. 2007 r. w Muzeum Narodowym w Krakowie, Al. 3 Maja 1.
12 kwietnia 2007
Targi, targi i po targach

Udział w 17 Krakowskich targach Turystycznych był dla Powiatu Chrzanowskiego bardzo pomyślny. Nasze stoisko od piątku do niedzieli gromadziło tłumy zainteresowanych. Powodzeniem cieszyły się materiały promocyjne wszystkich gmin, a hasło „Weekend w Powiecie Chrzanowskim” okazało się strzałem w przysłowiową dziesiątkę.
16 kwietnia 2007