17. Krakowski Salon Turystyczny

Wydział Promocji i Rozwoju Starostwa Powiatowego w Chrzanowie zaprasza do odwiedzenia stoiska Powiatu Chrzanowskiego podczas 17 Krakowskiego Salonu Turystycznego, który odbędzie  się w najbliższy weekend tj. 13-15.04. 2007 r. w Muzeum Narodowym w Krakowie, Al. 3 Maja 1.
17. Krakowski Salon Turystyczny
Powiat już po raz trzeci uczestniczy w Krakowskich Targach Turystycznych. Impreza ma na celu promocję regionów, biur podróży oraz agencji turystycznych polskich oraz zagranicznych, firm przewozowych, jak również gestorów bazy noclegowej. W programie przewidziano seminaria z zakresu turystyki, marketingu regionalnego, szkolenia dla biur agencyjnych. Wystawcy z całego kraju oraz zagranicy promować będą swoje regiony. Dla odwiedzających loteria z atrakcyjnymi nagrodami.
Krakowski Salon Turystyczny to największa w południowej Polsce cykliczna impreza turystyczna organizowana już od 1993 roku.
Ubiegłoroczna edycja Krakowskiego Salonu Turystycznego  zgromadziła 140 wystawców i ponad 7000 odwiedzających.

Serdecznie zapraszamy!!!