Podświetlenie linków Zmień odstęp między akapitami Zmień odstęp między wierszami Zmień odstęp między słowami Zmień odstęp między literami Normalna wielkość czcionki Duża wielkość czcionki Bardzo duża wielkość czcionki Zmień kontrast

17. Krakowski Salon Turystyczny

Wydział Promocji i Rozwoju Starostwa Powiatowego w Chrzanowie zaprasza do odwiedzenia stoiska Powiatu Chrzanowskiego podczas 17 Krakowskiego Salonu Turystycznego, który odbędzie  się w najbliższy weekend tj. 13-15.04. 2007 r. w Muzeum Narodowym w Krakowie, Al. 3 Maja 1.
17. Krakowski Salon Turystyczny
Powiat już po raz trzeci uczestniczy w Krakowskich Targach Turystycznych. Impreza ma na celu promocję regionów, biur podróży oraz agencji turystycznych polskich oraz zagranicznych, firm przewozowych, jak również gestorów bazy noclegowej. W programie przewidziano seminaria z zakresu turystyki, marketingu regionalnego, szkolenia dla biur agencyjnych. Wystawcy z całego kraju oraz zagranicy promować będą swoje regiony. Dla odwiedzających loteria z atrakcyjnymi nagrodami.
Krakowski Salon Turystyczny to największa w południowej Polsce cykliczna impreza turystyczna organizowana już od 1993 roku.
Ubiegłoroczna edycja Krakowskiego Salonu Turystycznego  zgromadziła 140 wystawców i ponad 7000 odwiedzających.

Serdecznie zapraszamy!!!
 
 
Zobacz