Aktualności - październik 2007

Dotacje z Powiatowego Urzędu Pracy w Chrzanowie

Informujemy, że PUP w Chrzanowie dysponuje środkami na przyznanie jednorazowych dotacji na podjęcie działalności gospodarczej i na refundację wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla skierowanego bezrobotnego.
1 października 2007
Zawiadomienie Starosty Chrzanowskiego

Starosta Chrzanowski zawiadamia o wyłożeniu do wglądu operatu opisowo – kartograficznego dla obrębów ewidencyjnych Libiąż Mały i Libiąż Wielki.
2 października 2007
Kampania multimedialna- „W życiu jak w tańcu, każdy krok ma znaczenie”.

Powiatowa Stacja Sanitarno Epidemiologiczna w Chrzanowie informuje, że Krajowe Centrum ds. AIDS prowadzi kampanię profilaktyczną mającą na celu propagowanie wiedzy na temat HIV i AIDS.
2 października 2007
Uniwersytet Trzeciego Wieku w Chrzanowie rozpoczął działalność

Starosta Chrzanowski Janusz Szczęśniak i Wicestarosta Adam Potocki uczestniczyli w uroczystej inauguracji roku akademickiego na Uniwersytecie Trzeciego Wieku.
9 października 2007
Smak „prażonych” i wysokie loty latawców

W ubiegłą sobotę na Placu przy Osiedlu Jordana w Chrzanowie już po raz drugi zorganizowany został Festiwal Ziemniaków po Cabańsku.
9 października 2007
Konkurs o tytuł Mikroprzedsiębiorcy Roku

Zapraszamy do zgłaszania kandydatów do konkursu Mikroprzedsiębiorca Roku.
10 października 2007
Rak piersi od A do Z - spotkanie edukacyjne

W dniu 25 października 2007 r. na Dużej Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Chrzanowie odbędzie się spotkanie edukacyjne pod nazwą „Rak piersi od A do Z” Amazonki – nadzieja chorych na raka.
15 października 2007
Uroczyste Otwarcie Szlaku Maryjnego – Międzynarodowej Trasy Pielgrzymkowej Mariazell – Częstochowa”.

Ogólnopolski Szlak Maryjny został otwarty 14 października 2007 roku przy kościele p.w. Matki Bożej Fatimskiej w Trzebini.
15 października 2007
Starosta wręczył nagrody

12 października 2007 roku w Starostwie Powiatowym w Chrzanowie odbyła się uroczystość wręczenia nagród Starosty Chrzanowskiego dla wyróżniających się  w pracy dyrektorów oraz nauczycieli ze szkół i placówek oświatowych prowadzonych przez Powiat Chrzanowski.
17 października 2007
Spotkanie inauguracyjne

Spotkanie inauguracyjne Powiatowej Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych.
17 października 2007
Zapraszamy na konsultacje!

Starostwo Powiatowe w Chrzanowie zaprasza na bezpłatne usługi doradcze dla podmiotów z terenu Powiatu Chrzanowskiego zainteresowanych pozyskiwaniem środków z EFS.
19 października 2007
Przedsiębiorco zarejestruj się w Chrzanowskim Katalogu Firm !

Zapraszamy przedsiębiorców z terenu powiatu chrzanowskiego do umieszczenia oferty swojej firmy w nowo uruchomionym Chrzanowskim Katalogu Firm.
30 października 2007
Edukacja dla raka piersi

W dniu 25 października 2007 r. w Starostwie Powiatowym w Chrzanowie odbyło się spotkanie edukacyjne pod nazwą „Rak piersi od A do Z” Amazonki – nadzieja chorych na raka.
31 października 2007
Integracja serwisów internetowych

Dzięki nowemu modułowi technicznemu na stronie internetowej powiatu pojawiają się automatycznie wybrane informacje i imprezy, które umieszczane są w serwisach internetowych Gminy Chrzanów i Gminy Trzebinia.
31 października 2007