Przedsiębiorco zarejestruj się w Chrzanowskim Katalogu Firm !

Zapraszamy przedsiębiorców z terenu powiatu chrzanowskiego do umieszczenia oferty swojej firmy w nowo uruchomionym Chrzanowskim Katalogu Firm.

Przedsiębiorco zarejestruj się w Chrzanowskim Katalogu Firm !

Katalog jest zamieszczony w serwisie internetowym www.chrzanow.pl. Przedsiębiorcy, którzy chcą umieścić w nim swoje dane muszą wypełnić formularz drogą elektroniczną lub w Urzędzie Miejskim w Chrzanowie (al. Henryka 20, pokój nr 32 - Działalność Gospodarcza).

Przedsiębiorcy, których firma znajduje się na terenie miasta Chrzanów zostaną dodatkowo oznaczeni na internetowym planie centrum.