Aktualności - grudzień 2015

Dziś świętują górnicy

Z okazji Barbórki życzymy górnikom bezpiecznej i spokojnej pracy w kopalni, wszystkiego najlepszego w życiu zawodowym i prywatnym. Obyście zawsze wracali cali i zdrowi do domu... Szczęść Boże!
4 grudnia 2015
Wojciech Różowski z Trzebini będzie reprezentował Polskę na największym światowym konkursie naukowym

Wojciech Różowski z Trzebini, uczeń II klasy Liceum Ogólnokształcącego w Krzeszowicach   będzie reprezentował Polskę na największym światowym konkursie naukowym dla młodzieży Intel ISEF, które odbędzie się w Phoenix USA, w maju 2016 roku.
4 grudnia 2015
Mikołajki na tafli

Mieszkańcy powiatu chrzanowskiego i okolic mogą już korzystać z lodowiska przy ul. Wyszyńskiego w Chrzanowie.
Barbórka w Libiążu
7 grudnia 2015
Ty też możesz podarować komuś szansę na nowe życie

Już po raz trzeci w Zespole Szkół w Libiążu przeprowadzono akcję rejestracji osób do banku szpiku kostnego.
W zdrowym ciele zdrowy duch - zobacz film TV Powiat

Chodzą po górach, biegają, jeżdżą na rowerach, pływają, ćwiczą w klubach fitness. Mieszkańcy powiatu chrzanowskiego preferują aktywną formę spędzania wolnego czasu. Zobacz film.
INFORMACJA

Informujemy, że w dniu 24 GRUDNIA 2015 r.  Starostwo  Powiatowe w Chrzanowie będzie nieczynne, a w dniu  31 GRUDNIA 2015 r.  będzie czynne w godzinach od 7.00 do 13.00.
9 grudnia 2015
Walczyli o Pióro Starosty Chrzanowskiego

Są wyniki z I Powiatowego Turnieju Ortograficznego „O PIÓRO STAROSTY CHRZANOWSKIEGO”, którego organizatorem był Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Trzebini oraz Powiatowe Centrum Kształcenia Ustawicznego w Chrzanowie.
9 grudnia 2015
Powiat otworzył schetynówkę łączącą Chrzanów z Piłą Kościelecką

Przebudowa 2,5 kilometrowego traktu ruszyła w drugiej połowie lipca 2015 roku. Zobacz film TV Powiat.
10 grudnia 2015
Powiat chrzanowski liderem projektu - zobacz film

Cztery budynki straży pożarnej w Chrzanowie, Olkuszu, i Bochni zostały poddane termomodernizacji w ramach projektu dofinansowanego z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie. Na nowe tynki, okna, drzwi, bramy garażowe, modernizację instalacji i ocieplenie ścian wydano ponad 4 mln zł, z czego większość to...
14 grudnia 2015
Od stycznia bezpłatne porady prawne w każdej gminie

Oferta będzie skierowana do osób w trudnej sytuacji życiowej. Nasi prawnicy przedstawią warianty różnych rozwiązań. Będzie to pomoc przedsądowa, która ma pomóc wyłowić problem prawny – mówi Iwona Serbeńska, prezes Stowarzyszenia na Rzecz Poradnictwa Obywatelskiego „DOGMA” w Mikołowie.
15 grudnia 2015
Wernisaż wystawy II Liceum w obrazach wielkich mistrzów

10 grudnia w Klubie Literackim Pod Muzami Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chrzanowie odbył się wernisaż wystawy II LICEUM W OBRAZACH WIELKICH MISTRZÓW.
16 grudnia 2015
Szkoła w Fabloku ma nowe pracownie

Powiatowe Centrum Edukacyjne w Chrzanowie uruchomiło dwie nowe pracownie: układów mechatronicznych oraz łączenia metali.
16 grudnia 2015
Godziny otwarcia parkingu przy PCKU w Chrzanowie w okresie świątecznym

W okresie świąteczno-noworocznym nastąpią zmiany godzin otwarcia parkingu zlokalizowanego przy Powiatowym Centrum Kształcenia Ustawicznego przy ul. Focha w Chrzanowie. W dniach 24 - 27 grudnia parking będzie nieczynny.
22 grudnia 2015
Puchar Starosty na własność

Drużyna TKKF "Ósemka" z Chrzanowa wygrała tegoroczne Amatorskie Mistrzostwa Powiatu Chrzanowskiego w Piłce Siatkowej - Memoriał Jurka Frasia. Ósemka zdobyła Puchar przechodni trzeci raz z rzędu , tym samym pozostaje u nich na stałe.
22 grudnia 2015
Wieczór kolęd w chrzanowskim muzeum

Muzeum w Chrzanowie im. I.M. Mazarakich zaprasza 7 stycznia 2016 o godz. 17.15 na wieczór kolęd połączony z promocją książki prof. Bogusława Krasnowolskiego: PAŁACE, DWORY I FOLWARKI POWIATU CHRZANOWSKIEGO
28 grudnia 2015
Trójbój siłowy w trzebińskim ekonomiku

Dziesiąta jubileuszowa edycja Mistrzostw Szkół Ponadgimnazjalnych w Trójboju Siłowym obfitowała w zmiany.
29 grudnia 2015
Chrzanowski szpital ma nową karetkę

Zobacz materiał TV Powiat
30 grudnia 2015