Powiat chrzanowski liderem projektu - zobacz film

Cztery budynki straży pożarnej w Chrzanowie, Olkuszu, i Bochni zostały poddane termomodernizacji w ramach projektu dofinansowanego z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie. Na nowe tynki, okna, drzwi, bramy garażowe, modernizację instalacji i ocieplenie ścian wydano ponad 4 mln zł, z czego większość to pieniądze z funduszu. ZOBACZ FILM TV POWIAT.

Powiat chrzanowski liderem projektu - zobacz film

Fot. Budynek KP PSP w Chrzanowie

W Bochni projekt dotyczył części garażowej, a w powiecie olkuskim dwóch budynków straży pożarnej: w stolicy powiatu i w sąsiednim Wolbromiu.

Liderem projektu był powiat chrzanowski, który koordynował wszystkie działania, a jego partnerami był powiat olkuski i bocheński oraz Komendy Powiatowe Państwowej Straży Pożarnej w Chrzanowie, Olkuszu i Bochni. Wielomiesięczna współpraca zaowocowała efektami, które widać gołym okiem. Komendanci podkreślają, że na takie kompleksowe remonty czekali bardzo długo.