Podświetlenie linków Zmień odstęp między akapitami Zmień odstęp między wierszami Zmień odstęp między słowami Zmień odstęp między literami Normalna wielkość czcionki Duża wielkość czcionki Bardzo duża wielkość czcionki Zmień kontrast

Powiat chrzanowski liderem projektu - zobacz film

Cztery budynki straży pożarnej w Chrzanowie, Olkuszu, i Bochni zostały poddane termomodernizacji w ramach projektu dofinansowanego z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie. Na nowe tynki, okna, drzwi, bramy garażowe, modernizację instalacji i ocieplenie ścian wydano ponad 4 mln zł, z czego większość to pieniądze z funduszu. ZOBACZ FILM TV POWIAT.

Powiat chrzanowski liderem projektu - zobacz film

Fot. Budynek KP PSP w Chrzanowie

 

W Bochni projekt dotyczył części garażowej, a w powiecie olkuskim dwóch budynków straży pożarnej: w stolicy powiatu i w sąsiednim Wolbromiu.

Liderem projektu był powiat chrzanowski, który koordynował wszystkie działania, a jego partnerami był powiat olkuski i bocheński oraz Komendy Powiatowe Państwowej Straży Pożarnej w Chrzanowie, Olkuszu i Bochni. Wielomiesięczna współpraca zaowocowała efektami, które widać gołym okiem. Komendanci podkreślają, że na takie kompleksowe remonty czekali bardzo długo.