Aktualności - czerwiec 2005

Giełda Pracy I TY JESTEŚ EUROPEJCZYKIEM

Wydział Promocji i Rozwoju Starostwa Powiatowego w Chrzanowie Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie mają zaszczyt zaprosić na GIEŁDĘ PRACY - I TY JESTEŚ EUROPEJCZYKIEM   która odbędzie się : dnia 24.06.2005 na Rynku w Chrzanowie w godz. od 11.00-14.00
10 czerwca 2005
Programy profilaktyki i promocji zdrowia

Od dnia 1 czerwca do 30 listopada 2005 r. Starostwo Powiatowe w Chrzanowie finansuje programy profilaktyki i promocji zdrowia dla mieszkańców powiatu chrzanowskiego
I Ogólnopolski Festiwal Ognia w Babicach

W dniach 18 - 19 czerwca 2005 r na zamku w Lipowcu - Gmina Babice, odbędzie się wyjątkowa średniowieczna impreza - I Ogólnopolski Festiwal Ognia.
Folklor Ziemi Chrzanowskiej

Strona internetowa przygotowana przez uczniów Zespołu Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Trzebini zwyciężyła w ogólnopolskim konkursie na stronę WWW pod hasłem "Folklor mojego regionu".
Warsztaty Lokalnego Ożywienia Gospodarczego - praca w grupach

Dnia 15 czerwca br. w Sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Chrzanowie odbyło się spotkanie grupy pracującej nad projektem pn. "Usprawnienie systemu komunikacji w Powiecie Chrzanowskim poprzez jego przebudowę".
Debata o Unii Europejskiej

16 czerwca 2005 r. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Chrzanowie odbyła się debata nt. Unii Europejskiej.
Ciekawe rozwiązania w Zespole Szkół Mechaniczno-Elektrycznych

Tomasz Zając uczeń Zespołu Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Trzebini jest autorem wielu ciekawych programów komputerowych. W miesiącu czerwcu jego program ColorCode otrzymał wyróżnienie w Konkursie na Najlepszy Program Komputerowy zorganizowany przez Krakowski Oddział Stowarzyszenia Elektryków Polskich.
Otwarcie Geologicznej Ścieżki Dydaktycznej w Gminie Trzebinia

17 czerwca 2005 r. w Dworze Zieleniewskich odbyły się uroczystości związane z otwarciem Geologicznej Ścieżki Dydaktycznej na terenie Gminy Trzebini. Uroczystości tej towarzyszyło rozstrzygnięcie konkursów ekologicznych skierowanych do młodzieży szkolnej.
Dni Libiąża 2005

Tegoroczne Dni Libiąża rozpoczną się 23 czerwca, tj. czwartek, uroczystą inauguracją w Ośrodku Rekreacyjnym przy ul. Piłsudskiego o godz. 11.30.
XXXVI Sesja Rady Powiatu Chrzanowskiego

odbędzie się w dniu 30 czerwca 2005 r. o godz 9.00 w bud. Starostwa Powiatu w Chrzanowie przy ul. Partyzantów 2 /sala konferencyjna nr 219/.
Spotkanie w sprawie poprawy bezpieczeństwa w Powiecie Chrzanowskim

21 czerwca w Starostwie Powiatowym w Chrzanowie odbyło się spotkanie Starosty Chrzanowskiego, Burmistrzów oraz Wójta Gmin Powiatu Chrzanowskiego z Komendantem Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie nadkom. Markiem Gorzkowskim.
I Ogólnopolski Festiwal Ognia w Babicach - galeria

W dniach 18-19 czerwca, na zamku w Lipowcu odbył się I Ogólnopolski Festiwal Ognia. Poniżej przedstawiamy galerię zdjęć oraz dwa filmy obrazujące walkę rycerską.
Giełda Pracy 2005

W piątek 24 czerwca 2005 r. na Rynku w Chrzanowie odbyła się Giełda Pracy.
Matura 2005

Znane są już wyniki nowej matury w powiecie chrzanowskim. Po długim oczekiwaniu uczniowie mogli nareszcie odebrać świadectwa i zawieźć je na wyższe uczelnie.
Pieniądze z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Zarząd Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON) Uchwałą nr 328/2005 z 15 czerwca 2005 r. rozpatrzył oraz dokonał podziału środków finansowych na realizacje w 2005 r. zadań w ramach "Programu wyrównywania różnic między regionami" w obszarach B i D.
Pieniądze z wystąpień

Wydział Promocji i Rozwoju Starostwa Powiatowego w Chrzanowie pozyskał środki finansowe z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na realizację zadań w ramach "Programu wyrównywania różnic między regionami" w obszarach C i D.