Aktualności - luty 2008

Dotacje na zalesianie gruntów i odnowienie lub przebudowę drzewostanów

Jeśli potrzebujesz pieniędzy na zalesienie gruntu lub odnowę, przebudowę drzewostanów uszkodzonych na skutek klęsk typu: huraganowe wiatry, pożary, śniegołomy zgłoś się do Wydziału Ochrony Środowiska Starostwa Powiatowego w Chrzanowie
1 lutego 2008
Powiat chrzanowski przyjmuje wnioski na dofinansowanie projektów likwidujących bariery dla niepełnosprawnych

Informujemy, że ruszył nabór wniosków o dofinansowanie projektów w ramach "Programu wyrównywania różnic między regionami" Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych z obszarów B i D na rok 2008.
4 lutego 2008
Ruszyła Powiatowa Liga Mini – Piłki Ręcznej Chłopców

5 stycznia 2008r. rozegrano I turniej w ramach rozgrywek Powiatowej Ligi Mini – Piłki Ręcznej Chłopców THERMOPLAST CUP organizowanej przez Powiatowy Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Chrzanowie.
7 lutego 2008
Międzynarodowa partia szachów

W dniach od 16 do 17 lutego 2008 roku Szkoła Podstawowa nr 8 w Trzebini stanie się areną zmagań pomiędzy młodymi szachistami z Polski i z zagranicy. Wtedy to właśnie odbędzie się XIII Międzynarodowy Turniej Młodych Talentów w Szachach Aktywnych.
11 lutego 2008
Kolejne bezpłatne konsultacje dla przedsiębiorców !!!

W dniu 25 lutego 2008 roku w godzinach 12 - 16 w Starostwie Powiatowym w Chrzanowie (ul. Partyzantów 2, pokój 304) odbędą się bezpłatne konsultacje dla przedsiębiorców.
11 lutego 2008
Zmiany w wywozie odpadów azbestowo – cementowych

Wydział Ochrony Środowiska informuje uprzejmie, że wnioski o wywóz odpadów azbestowo-cementowych na posesjach osób fizycznych złożone po 1 stycznia 2006r. będą zrealizowane w poszczególnych gminach (Alwernia, Babice, Libiąż, Chrzanów, Trzebinia).
14 lutego 2008
Zapraszamy na bezpłatne konsultacje!

Starostwo Powiatowe w Chrzanowie zaprasza na pierwsze w tym roku bezpłatne usługi doradcze dla podmiotów z terenu Powiatu Chrzanowskiego zainteresowanych pozyskiwaniem środków w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.
15 lutego 2008
Powiatowa Amatorska Liga Tenisa Stołowego na półmetku

Na półmetku znajdują się rozgrywki PALTS organizowanej przez Powiatowy Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Chrzanowie we współpracy ze Specjalnym Ośrodkiem Szkolno- Wychowawczym.
18 lutego 2008
Młodzież z powiatu chrzanowskiego walczyła z szachową czołówką

Jedno jest pewne - występ młodych szachistów z powiatu chrzanowskiego na XIII Międzynarodowym Turnieju Młodych Talentów w Szachach Aktywnych daje powody do dumy i pokazuje, że jesteśmy wysoko w krajowej czołówce.
21 lutego 2008
Doroczne spotkanie z Patronem Honorowym Fundacji Szlaki Papieskie

W dniu 23 lutego 2008 roku w Pałacu Arcybiskupów w Krakowie odbył się tradycyjny coroczny zjazd osób tworzących Szlaki Papieskie z Honorowym Patronem Fundacji Szlaki Papieskie Jego Eminencją Ks. Kardynałem Stanisławem Dziwiszem.
25 lutego 2008