Aktualności - listopad 2008

Zapraszamy do wypełniania ankiety

Od czwartku na naszych stronach internetowych dostępna jest ankieta dla mieszkańców Powiatu Chrzanowskiego, której celem jest uzyskanie informacji, opinii o jakości pracy Starostwa Powiatowego w Chrzanowie.
7 listopada 2008
Współpraca jest wszystkim na rękę

20 przedstawicieli organizacji pozarządowych z terenu Powiatu Chrzanowskiego uczestniczyło w seminarium informacyjnym pt. „Wymiana wspólnych doświadczeń – kluczem do sukcesu” zorganizowanym przez Starostwo Powiatowe w Chrzanowie oraz Fundacja Instytut Studiów Strategicznych.
7 listopada 2008
II Powiatowy Konkurs Ekologiczno – Plastyczny „WODA – ŹRÓDŁO ŻYCIA”

W dniu 31.10.2008r. w Przedszkolu Samorządowym im. św. Franciszka – patrona ekologów w Balinie odbył się wernisaż II Powiatowego Konkursu Ekologiczno – Plastycznego zatytułowanego „Woda-Źródło Życia” pod Honorowym Patronatem Przewodniczącego Rady Powiatu Chrzanowskiego.
12 listopada 2008
Ogólnopolski Mityng Pływacki Osób Niepełnosprawnych im. Krzysztofa Brzęczka

23 października na Krytej Pływalni “Cabańska Fala” w Chrzanowie odbył się organizowany już po raz siódmy przez Warsztat Terapii Zajęciowej Fundacji im. Brata Alberta Ogólnopolski Mityng Pływacki Osób Niepełnosprawnych. Imprezie patronowała TVP 3.
13 listopada 2008
Zapraszamy na „Hołd dla Barda”

Muzeum – Nadwiślański Park Etnograficzny w Wygiełzowie i Zamek Lipowiec zaprasza miłośników muzyki słynnego barda Jacka Karczmarskiego na recital jego piosenek, który odbędzie się 21 listopada 2008r. o godzinie 17:30 w Nadwiślańskim Parku Etnograficznym w Wygiełzowie – Dworze z Drogini.
17 listopada 2008
Ważne - Informacja !!!!

Informacja Starosty Powiatu Chrzanowskiego o potrzebie sprawdzenia zgodności ksiąg wieczystych z rzeczywistym stanem prawnym.
18 listopada 2008
„Stypendia dla najzdolniejszych”

Powiat Chrzanowski uruchamia program stypendialny dla uczniów uczęszczających do szkół ponadgimnazjalnych, dla których Powiat jest organem prowadzącym w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego, Priorytetu II, działania 2.2 „Wyrównywanie szans edukacyjnych poprzez programy stypendialne”
18 listopada 2008
Otwarte konkursy na realizację zadań z zakresu opieki społecznej

Zarząd Powiatu Chrzanowskiego ogłasza otwarte konkursy na realizację zadań z zakresu opieki społecznej – „Prowadzenie na terenie Powiatu środowiskowego domu samopomocy dla osób z zaburzeniami psychicznymi” oraz „Prowadzenie na terenie Powiatu placówki opiekuńczo – wychowawczej wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży z ter...
20 listopada 2008
Albertiana 2009

Fundacja im. Brata Alberta Warsztat Terapii Zajęciowej w Chrzanowie mają zaszczyt zaprosić na II etap eliminacji regionalnych do IX Ogólnopolskiego Festiwalu Twórczości Teatralno – Muzycznej  Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie Albertiana 2009.
21 listopada 2008
Specjalistyczna pracownia dla adeptów hotelarstwa

14 listopada 2008 roku w Zespole Szkół Ekonomiczno – Chemicznych w Trzebini miała miejsce uroczystość otwarcia pracowni obsługi gościa hotelowego.
26 listopada 2008
Kolejni Zasłużeni dla Powiatu Chrzanowskiego

Architekt i wykładowca akademicki Jan Kozub i Jerzy Styczyński gitarzysta zespołu „Dżem” dołączyli w środę do szacownego grona Zasłużonych dla Powiatu Chrzanowskiego. Uroczystość odbyła się podczas XXVI sesji Rady Powiatu.
27 listopada 2008
Winda gotowa do użytku

Budynek przy ul. Focha 3 w Chrzanowie przeżywa swoją drugą młodość. Właśnie zakończono w nim budowę dźwigu osobowego, który będzie dużym udogodnieniem dla osób korzystających z usług instytucji mających tam siedzibę.
28 listopada 2008