Aktualności - kwiecień 2008

Ku pamięci Jana Pawła II

Tegoroczne obchody III rocznicy śmierci papieża Polaka są już za nami.
4 kwietnia 2008
Powiat chrzanowski na 18 Krakowskim Salonie Turystycznym

„Propagowanie turystyki weekendowej w gminach powiatu” - takie hasło przyświecało nam podczas 18 Krakowskiego Salonu Turystycznego, który odbył się od 4 do 6 kwietnia, w Hali Kortów Tenisowych Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie.
7 kwietnia 2008
Oferta szkoleniowa MISTIA na miesiąc kwiecień

Małopolski Instytut Samorządu Terytorialnego i Administracji zaprasza pracowników administracji publicznej na szkolenia i warsztaty organizowane w miesiącu kwietniu.
9 kwietnia 2008
Wspólnie po unijne pieniądze

Powiat chrzanowski podpisał porozumienie z Towarzystwem Oświatowym Ziemi Chrzanowskiej, na mocy, którego mają być prowadzone wspólne działania na rzecz rozwoju edukacji i pozyskiwania na ten cel środków unijnych.
10 kwietnia 2008
Informacja o Konkursach im. Eugeniusza Kwiatkowskiego

Informujemy o rozpoczętych naborach do konkursów „Polski Producent Żywności  2008” oraz „Przedsiębiorczość” zorganizowanych przez Stowarzyszenie im. Eugeniusza Kwiatkowskiego
11 kwietnia 2008
Nabór do szkół ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2008/2009

Jeśli Twoje dziecko kończy gimnazjum, przeczytaj koniecznie ! Czas najwyższy, aby uczniowie trzecich klas gimnazjów przygotowali się do wyboru szkoły ponadgimnazjalnej.
21 kwietnia 2008
Koncert rockowy w Trzebini - 24.04.2008

Zapraszamy do Dworu Zieleniewskich w Trzebini w dniu 25.04.2008 r. (piątek)  na koncert rockowy w wykonaniu Liama MacMhurri, ktoremu towarzyszyć będzie zespół Nie-Bo. Impreza rozpocznie się o godz. 19:00.
24 kwietnia 2008
II miejsce, ale najważniejsza była pomoc dla Hospicjum

Po zaciętej walce drużyna Starostwa Powiatowego w Chrzanowie zajęła II miejsce w Charytatywnym Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Chrzanowskiego, który odbył się 26 kwietnia w hali sportowej przy Zespole Szkół Techniczno - Usługowych w Trzebini - ul. Gwarków 3.
29 kwietnia 2008
Akcja ochronnego szczepienia lisów

Małopolski Wojewódzki Lekarz Weterynarii uprzejmie informuje, że w dniach od 5 do 19 maja 2008r. na obszarze województwa małopolskiego i śląskiego zostanie przeprowadzona akcja ochronnego szczepienia lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie.
29 kwietnia 2008
Etap powiatowy konkursu w ramach projektu " Młoda Małopolska"

26 osób wzięło udział w Powiatowym etapie konkursu w ramach projektu „M.M. – Młoda Małopolska” – Edukacja obywatelska, regionalna i kulturalna, który odbył się 28 kwietnia w budynku Starostwa Powiatowego w Chrzanowie.
30 kwietnia 2008