Aktualności - lipiec 2009

Zapraszamy na Festyn dla rodzin zastępczych oraz mieszkańców powiatu chrzanowskiego.

Impreza odbędzie się dnia 4 lipca 2009 roku na boisku sportowym przy Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Chrzanowie od godziny 12:00. Organizatorzy przewidzieli liczne atrakcje: gry i zabawy, grillowanie, konkursy z nagrodami. SERDECZNIE ZAPRASZAMY.
1 lipca 2009
Artystyczne zmagania w „Domku Artystów Wszelakich”

25 czerwca 2009 r.  Dom Pomocy Społecznej w Płazie już po raz drugi zamienił się  w „Domek  Artystów Wszelakich”.
2 lipca 2009
OGŁOSZENIE

W ramach projektu ,,Otworzyć drzwi ciszy'', Towarzystwo Przyjaciół Domu    Pomocy Społecznej w Płazie organizuje kurs języka migowego dla pracowników   Domów Pomocy Społecznej i administracji publicznej.
2 lipca 2009
Idziesz do PCKU? Będziesz miał fach w ręku

Jesteś dorosły i chcesz się nadal uczyć ? Marzysz o zawodzie kosmetyczki, czy ochroniarza? W Szkole Policealnej nr 2 w Powiatowym Centrum Kształcenia Ustawicznego w Chrzanowie zdobędziesz potrzebne umiejętności nie płacąc za naukę ani grosza.
3 lipca 2009
Powiat Chrzanowski buduje Powiatowy Ośrodek Wsparcia Dziecka i Rodziny z domem dziecka i ośrodkiem interwencji kryzysowej dla osób w nagłej potrzebie.

Placówka będzie zlokalizowana w budynku byłego hotelu pielęgniarek przy ul. Skłodowskiej w Chrzanowie. Postanowiliśmy sprawdzić, jak działa identyczne centrum w Zakopanem, na którym Chrzanów będzie się wzorował.
7 lipca 2009
Poradnia się przenosi

Po dwudziestu latach będę mieć gabinet dyrektora – cieszy się Irena Fudała, dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Trzebini.
7 lipca 2009
Przebudujemy drogi powiatowe

Powiatowy Zarząd Dróg w Chrzanowie podpisał umowę z firmą DROG-BUD ze Spytkowic na przebudowę i remont dróg powiatowych w gminie Chrzanów.
13 lipca 2009
Wróciłeś do Małopolski? Co zastałeś?

Jeśli przez ponad 3 miesiące przebywałeś za granicą, pracowałeś. studiowałeś lub zwiedzałeś zapraszamy do udziału w badaniach !
14 lipca 2009
PCPR pomaga rodzinie w kryzysie

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Chrzanowie realizuje Projekt Aktywności Lokalnej „Z pomocą rodzinie". Opracowywana jest mapa problemów Powiatu Chrzanowskiego, utworzono mieszkanie chronione dla byłych wychowanków domów dziecka, organizowane są debaty tematyczne.
15 lipca 2009
Ubezpieczajcie swoje domy

Tylko przez wykupienie polisy majątkowej możecie się zabezpieczyć przed stratą dobytku z powodu wichur czy powodzi.
16 lipca 2009
Policjanci będą pracować w godnych warunkach

W grudniu 2009 lub zaraz po nowym roku Komenda Powiatowa Policji przeniesie się z wysłużonego budynku przy alei Henryka do nowej siedziby przy ul. Jordana w Chrzanowie.
23 lipca 2009
XV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Letnich szansą na wypromowanie Chrzanowa

Okłady z lodu i polewanie wodą - takie atrakcje nie ominęły zawodników XV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Letnich „Małopolska 2009" zorganizowanej 18 i 19 lipca w Chrzanowie. W sobotę uczestnicy mdleli z gorąca, w niedzielę przyszło im grać w strugach deszczu.
24 lipca 2009
Czy radni będą za platformą?

W marcu 2008 roku Powiat Chrzanowski złożył do Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji wniosek o dofinansowanie projektu: e.SOS@powiat-chrzanowski.pl - Inteligentna Platforma Pomocowa na terenie Powiatu Chrzanowskiego.
1 sierpnia usłyszymy syreny

Z okazji 65 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego 1 sierpnia dokładnie o godzinie 17:00 w Powiecie Chrzanowskim zawyją syreny a na budynkach użyteczności publicznej w powiecie zawisną flagi państwowe.
Zapraszamy na IV Dożynki Powiatowe

Wszystkich mieszkańców Powiatu Chrzanowskiego zapraszamy na IV Dożynki Powiatowe, które odbędą się 30 sierpnia (niedziela) w Gromcu - gmina Libiąż, na Boisku LKS „Nadwiślanin".
27 lipca 2009
Giełda pracy szansą dla absolwentów

Ponad dwustu absolwentów szkół ponadgimnazjalnych i uczelni wyższych szukało zatrudnienia i stażu na lipcowej giełdzie w Powiatowym Urzędzie Pracy w Chrzanowie.
28 lipca 2009
Komunikat o stanie wody w powiatowych kąpieliskach

KOMUNIKAT NR 4/09 Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Chrzanowie o stanie przydatności wody do kąpieli w kąpieliskach Powiatu Chrzanowskiego
29 lipca 2009
Przyda ci się fachowe wsparcie

Testy i fachowa rozmowa z doradcą zawodowym z chrzanowskiej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej pozwolą określić, w jakiej dziedzinie możesz osiągnąć sukces i jak możesz zaplanować swoją karierę zawodową.
31 lipca 2009