Podświetlenie linków Zmień odstęp między akapitami Zmień odstęp między wierszami Zmień odstęp między słowami Zmień odstęp między literami Normalna wielkość czcionki Duża wielkość czcionki Bardzo duża wielkość czcionki Zmień kontrast

Aktualności - październik 2022

BANER POZNAJEMY MAŁOPOLSKĘ ZACHODNIA W TLE GÓRY PO PRAWEJ STR DRZEWA POSRODKU PŁYNIE RZEKA, W ROGU LOGO  FORUM MAŁOPOSLKI ZACHODNIEJ DYMEK Z NIEBIESKIEGO, ŻÓŁTEGO I CZERWONEGO PROSTOKĄTÓW

Poznajemy Małopolskę Zachodnią. Dzisiaj BRZEŹNICA

Na zakończenie akcji promocyjnej "Poznajemy Małopolskę Zachodnią" zapraszamy do Gminy Brzeźnica położonej na królewskim trakcie z Krakowa na Śląsk.
4 października 2022
więcej >
ulotka dotycząca stosowania jodku potasu

Plan dystrybucji jodku potasu na terenie Powiatu Chrzanowskiego Kampania informacyjna

Szanowni Państwo,informujemy, że Powiat Chrzanowski wraz gminami przystąpił do „akcji jodowej na wypadek wystąpienia zdarzenia radiacyjnego".  
5 października 2022
więcej >

Projekty aktywizacyjne dla cudzoziemców realizowane przez Agencję Rozwoju Małopolski Zachodniej S.A. w Chrzanowie

Agencja Rozwoju Małopolski Zachodniej S.A. w Chrzanowie realizuje projekty aktywizacyjne dla cudzoziemców.  
6 października 2022
więcej >

Angielski w Chrzanowie z dofinansowaniem 85%

Angielski w Chrzanowie z dofinansowaniem 85%. Grupy dla początkujących i średniozaawansowanych.
6 października 2022
więcej >

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie dysponuje wolnymi środkami finansowymi z PFRON

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie dysponuje wolnymi środkami finansowymi z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na refundację kosztów wyposażenia stanowiska pracy dla skierowanej osoby niepełnosprawnej - maksymalna kwota refundacji do 50tys. zł.
7 października 2022
więcej >

Wyróżnienia dla nauczycieli z okazji ich święta

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie Starosta Chrzanowski Andrzej Uryga oraz Wicestarosta Bartłomiej Gębala wyróżnili Dyrektorów i Pedagogów z Powiatu Chrzanowskiego. Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy!
12 października 2022
więcej >

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

14 października przypada Dzień Edukacji Narodowej. Święto oświaty i szkolnictwa wyższego upamiętnia powstanie Komisji Edukacji Narodowej na mocy uchwały Sejmu z 14 października 1773 roku. Nauczycielom i wszystkim pracownikom oświaty dziękujemy za troskę o młode pokolenie, wyrozumiałość, poświęcenie i zaangażowanie w tę wymag...
14 października 2022
więcej >

IV Ogólnopolski Konkurs dla Młodzieży „Moja Wizja Zero – Bezpieczeństwo, Zdrowie i Dobrostan Rodziny w Gospodarstwie Rolnym”

IV Ogólnopolski Konkurs dla Młodzieży „Moja Wizja Zero – Bezpieczeństwo, Zdrowie i Dobrostan Rodziny w Gospodarstwie Rolnym” pod Patronatem Honorowym Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Henryka Kowalczyka
14 października 2022
więcej >

Ograniczenia w punkcie paszportowym do 14 listopada 2022r.

W dniach od 7 listopada do 10 listopada 2022r. nie będzie można złożyć wniosku o paszport. Natomiast w dniach od 8 listopada 2022 r. od godz. 14.00 do 10 listopada 2022 r. nie będzie mozna odebrać paszportu.
20 października 2022
więcej >
błękitne tło biały napis czy mozliwy jest powrót do pracy po wylewie? , w górnym rogu czarny napis powrót do zdrowia powrót do pracy w tle młoda dziewczyna ciemne włosy w błękitnej koszuli siedzi przed biurkiem

Komunikat PFRON - rekrutacja do projektu pn. „Wypracowanie i pilotażowe wdrożenie modelu kompleksowej rehabilitacji umożliwiającej podjęcie lub powrót do pracy”

Przeszedłeś wylew? Zastanawiasz się czy po wylewie powrót do pracy jest możliwy? Chcesz pracować ale musisz zmienić zawód?  Pomożemy Ci się przekwalifikować i znaleźć nową pracę!
26 października 2022
więcej >
baner niebieski z mapą polski cyfrowy powiat ponad 63 mln na cyfryzację powiatów

Rozwijamy się cyfrowo!

Kolejny sukces Powiatu Chrzanowskiego w pozyskiwaniu środków zewnętrznych to dotacja pozyskana w ramach konkursu Cyfrowy Powiat w wysokości 350 tys. zł, jednocześnie to maksymalna kwota, o jaką mógł starać się Powiat Chrzanowski. Projekt w 100% finansowany jest ze środków unijnych w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa .
26 października 2022
więcej >
na granatowym tle zdjęcie białej tafli lodowiksa, na nim łyżwiarka ubrana na czarno wykonuje piruet  ma uniesione ręce, na 1 planie duże niebieskie łyżwy zawieszone na sznurówkach

Lodowisko tuż tuż !

Zgodnie z obietnicą, sezon sportów zimowych na terenie kompleksu przy ulicy Wyszyńskiego w Chrzanowie startuje wcześniej ! To dzięki zadaszeniu obiektu, które wykonaliśmy w ubiegłym roku ! Miłośnicy szaleństwa na lodzie mogą już szykować łyżwy.
26 października 2022
więcej >

Konkurs ofert na realizację zadania publicznego

Ogłasza się otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego w zakresie prowadzenia punktów nieodpłatnej pomocy prawnej, świadczenia nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego oraz edukacji prawnej, na terenie Powiatu Chrzanowskiego w 2023 roku, polegający na prowadzeniu trzech punktów, w których udzielana będzie nieodpłatna pom...
27 października 2022
więcej >

Chcesz złożyć wniosek paszportowy?

Zapoznaj się z harmonogramem pracy punktów paszportowych w Krakowie, Nowym Sączu i Tarnowie oraz w terenowych punktach, w tym w Chrzanowie.
28 października 2022
więcej >

Są wyniki konsultacji projektu Programu Współpracy Powiatu Chrzanowskiego z NGO

Przedstawiamy wyniki konsultacji projektu Programu Współpracy Powiatu Chrzanowskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2023.
28 października 2022
więcej >

Mamy dofinansowanie ze Sportowej Polski 2022

Powiat Chrzanowski otrzyma 335 800 zł dofinansowania z programu rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej „Sportowa Polska 2022” Ministerstwa Sportu i Turystyki na zrealizowany drugi etap przebudowy istniejącego boiska przy ul. Wyszyńskiego w Chrzanowie.
31 października 2022
więcej >