IV Ogólnopolski Konkurs dla Młodzieży „Moja Wizja Zero – Bezpieczeństwo, Zdrowie i Dobrostan Rodziny w Gospodarstwie Rolnym”

IV Ogólnopolski Konkurs dla Młodzieży „Moja Wizja Zero – Bezpieczeństwo, Zdrowie i Dobrostan Rodziny w Gospodarstwie Rolnym” pod Patronatem Honorowym Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Henryka Kowalczyka

Konkurs adresowany jest do młodzieży w wieku 13-21 lat włascznie, będzie trwal do 31 października 2022r. Udział w konkursie polega na przygotowaniu krótkiego filmu pod haslem: "Moja Wizja Zero - Bezpieczeństwo Zdrowie i Dobrostan Rodziny w Gospodarstwie Rolnym". Głownym celem Strategii Wizja Zero jest promowanie bezpiecznych zachowań zwiazanych z pracą na terenie gospodarstwa rolnego oraz popularyzowanie Wizji Zero w rolnictwie, która ma na celu minimalizowanie ryzyka wypadku przy pracy w sektorze rolniczym w oparciu o jej trzy filary oraz jej Siedem Złotych Zasad.

Wiecej informacji na stronie internetowej https://www.krus.gov.pl/konkursy/konkursy-i-patronaty/moja-wizja-zero/ w regulaminie: