Aktualności - grudzień 2022

Ogłoszenie

Zarząd Powiatu Chrzanowskiego informuje, że w dniu 1 grudnia 2022 roku w wyniku przeprowadzonego postępowania w trybie konkursu ofert:
1 grudnia 2022

Życzenia z okazji Dnia Górnika

Niech żyje nam Górniczy Stan!
4 grudnia 2022
czerwony prostokąt w nim żółty znak ostrzegawczy (trójkąrt z czarnym wykrzyknikiem) oraz napis w kolorze białym ważny komunikat w białej ramce

Informacja dla NGO's

Informujemy, że  Konferencja dla Organizacji Pozarządowych na temat prawnych  i księgowych aspektów prowadzenia NGO, zaplanowana na 10 grudnia 2022  zostaje odwołana. Nowy termin Konferencji zostanie wyznaczony w I kwartale 2023 roku.
7 grudnia 2022

Ogłoszenie

Zarząd Powiatu Chrzanowskiego informuje, że w dniu 8 grudnia 2022 roku w wyniku przeprowadzonego postępowania w trybie konkursu ofert na realizację zadania
8 grudnia 2022
logo pfron

Nabór wniosków do "Programu wyrównywania różnic między regionami III" PFRON

Powiat Chrzanowski ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie w obszarach B, C, D, F, G „Programu wyrównywania różnic między regionami III” Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na rok 2023. Kompletne wnioski o dofinansowanie projektów dla wnioskodawców z terenu Powiatu Chrzanowskiego w obszarach B, C, D, F, G pr...
9 grudnia 2022
Kartka świąteczna, zdjęcie choinki z rysunków i żółto-niebieskich kokard

Życzenia z Iwano-Frankiwska na Ukrainie

"Drodzy przyjaciele za granicą! W imieniu Mera Iwano-Frankiwska Rusłana Marcinkiwa pragniemy życzyć wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku pełnego błogosławieństw, pomyślności i obfitości.
23 grudnia 2022

Informacja

Zgodnie z Zarządzeniem Starosty Chrzanowskiego Nr 122/2022 z dnia 2 listopada 2022 r. Starostwo Powiatowe w Chrzanowie 2 stycznia (poniedziałek) będzie czynne w godz. 7-15.
29 grudnia 2022
Na białym tle monety , ręka oraz napisy w białym kolorze

Budżet powiatu chrzanowskiego na 2023 rok uchwalony

Rok 2023 będzie rekordowy pod względem środków przeznaczonych na powiatowe inwestycje, zwłaszcza drogowe. Wydatki majątkowe, w kwocie ponad 27 mln zł, będą dwukrotnie wyższe w stosunku do wydatków 2022, a także lat ubiegłych 2018-2021.
30 grudnia 2022