Aktualności - wrzesień 2008

Zapraszamy na pierwszy Dzień Powiatu – 13 września 2008

IRA, Sztywny Pal Azji, Powiatowy Turniej Gmin, festiwal baniek mydlanych to tylko nieliczne z wielu atrakcji, jakie czekają na mieszkańców powiatu, którzy przybędą 13 września na błonia przy Starostwie Powiatowym w Chrzanowie.
1 września 2008
Konkurs na Najsmaczniejsze Ziemniaki po Cabańsku,

Zarząd Powiatu w Chrzanowie serdecznie zaprasza do udziału w „Konkursie na Najsmaczniejsze Ziemniaki po Cabańsku”, który odbędzie się w dniu 13 września 2008 roku, w godzinach 11:00 -12:00, na placu przy Starostwie Powiatowym w Chrzanowie w ramach Dnia Powiatu.
1 września 2008
Turniej szachów szybkich

Starosta Chrzanowski zaprasza do wzięcia udziału w Turnieju szachów szybkich – 10 minutowych.
8 września 2008
„Solidarność 1980 – historia, kultura, pamięć”

Powiat Chrzanowski oraz Gmina Chrzanów we współpracy z Centrum Animacji Społecznej HORYZONTY z Tarnowa, (w projekt zaangażowane są również NSZZ Solidarność i Województwo Małopolskie), realizuje przedsięwzięcie pn. „Solidarność 1980 – historia, kultura, pamięć”.
16 września 2008
13 września - Święto Powiatu

13 września błonia przy Starostwie Powiatowym w Chrzanowie stały się areną imprezy plenerowej pt: „Dzień Powiatu”.
16 września 2008
Po I Festiwalu Osób Niepełnosprawnych

Przyjazna atmosfera, świetna zabawa i prezencja talentów – to główne cechy I Festiwalu Osób Niepełnosprawnych (4-5 09.2008), nad, którym honorowy patronat objęła fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko”.
17 września 2008
Kolejny punkt oznakowany na  Szlaku Miejsc Papieskich na Ziemi Chrzanowskiej

Kolejny punkt oznakowany na Szlaku Miejsc Papieskich na Ziemi Chrzanowskiej

W dniu 7 września 2008 roku przy Kościele p.w. Matki Boskiej Częstochowskiej w Okleśnej odbyła się uroczysta Konsekracja Kościoła oraz oznakowanie kolejnego miejsca na Szlaku Miejsc Papieskich na Ziemi Chrzanowskiej.
17 września 2008
69 rocznica wybuchu II Wojny Światowej

10 września na dużej Sali Starostwa Powiatowego w Chrzanowie odbyła się sesja naukowa z udziałem kombatantów z okazji 69 rocznicy wybuchu II Wojny Światowej.
18 września 2008
Kolejne zwycięstwo

W miniony weekend Powiat Chrzanowski wraz z Restauracją „Stare Mury” oraz Firmą Cateringową „Smakosz” uczestniczył w IV Małopolskim Festiwalu Smaku.Pomimo deszczowej, jesiennej pogody amatorów tradycyjnych potraw nie brakowało.
23 września 2008
"Publiczność i my, dobrze się bawią..."

Pomimo późnej pory i zmęczenia koncertem Artur Gadowski, wokalista i lider grupy IRA udzielił Wydziałowi Promocji i Funduszy Pozabudżetowych wywiadu, w którym opowiada m.in. o wyborze piosenek na koncerty.
25 września 2008
Rozpoczęcie roku akademickiego w UTW

Dnia 2 października ( czwartek) o godz. 16:00 w Sali teatralnej MOKSiR odbędzie się uroczysta inauguracja roku akademickiego 2008/2009 UNIWERSYTETU TRZECIEGO WIEKU W CHRZANOWIE.
29 września 2008
"Kochasz dzieci, nie pal śmieci"

Powiat Chrzanowski przystąpił do kampanii pt. „Kochasz dzieci, nie pal śmieci” prowadzonej przez Fundację Ekologiczną ARKA.
30 września 2008