Podświetlenie linków Zmień odstęp między akapitami Zmień odstęp między wierszami Zmień odstęp między słowami Zmień odstęp między literami Normalna wielkość czcionki Duża wielkość czcionki Bardzo duża wielkość czcionki Zmień kontrast

Aktualności - sierpień 2023

Przebrani za powstańców warszawskich młodzi ludzie stoją na baczność przy pomniku

Dziś 79. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego

W ramach treningów i ćwiczeń dotyczących systemów alarmowania, celem jednoczesnego upamiętnienia 79. rocznicy Powstania Warszawskiego o godz. 17.00 nadany zostanie akustyczny sygnał alarmowy (syrena) trwający 1 minutę - informuje Powiatowe Centrum Zarządzania Krysysowego w Chrzanowie.
1 sierpnia 2023
więcej >
Aparat fotograficzny i herb powiatu chrzanowskiego

Uwiecznij wspomnienia, wygraj atrakcyjne nagrody!

Wakacje to czas, kiedy wielu z nas odpoczywa, relaksuje się i odwiedza ciekawe miejsca, pozostawiając w pamięci na długo piękne wspomnienia. Mamy więc propozycję, która pozwoli uwiecznić te niezapomniane chwile w wyjątkowy sposób. Ogłaszamy konkurs fotograficzny „W lecie w Chrzanowskim Powiecie”. Zachęcamy do wspólnego odkrywan...
4 sierpnia 2023
więcej >
Trzech mężczyzn na tle niebieskiej ścianki z białymi napisami i herbem w kolorze biało, czerwono, żółtym

Filip Baciak złotym medalistą 53 Międzynarodowej Olimpiady Fizycznej

Dziś Starosta Chrzanowski Andrzej Uryga i Wicestarosta Bartłomiej Gębala wręczyli stypendium Powiatu Chrzanowskiego Filipowi Baciakowi absolwentowi I Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica w Chrzanowie. W roku szkolnym 2022/2023 uzyskał średnią ocen 5,0 oraz wzorowe zachowanie. Zdobył złoty medal na 53. Międzynarodowej O...
7 sierpnia 2023
więcej >
Dwóch mężczyzn wręcza kwiaty i dyplom kobiecie w niebieskiej sukience

Małgorzata Bigaj przechodzi na emeryturę

Starosta Andrzej Uryga i Wicestarosta Bartłomiej Gębala uroczyście pożegnali odchodzącą na emeryturę Małgorzatę Bigaj, Dyrektorkę Powiatowego Centrum Kształcenia Ustawicznego w Chrzanowie, dziękując za wieloletnią, owocną współpracę.  
16 sierpnia 2023
więcej >
Składanie puzzli

We wrześniu kolejne Powiatowe Forum Organizacji Pozarządowych

8 września w Wygiełzowie po raz 12 spotkają się lokalni społecznicy. Inicjatorem Forum Organizacji Pozarządowych Powiatu Chrzanowskiego jest Powiatowa Rada Działalności Pożytku Publicznego w Chrzanowie.
16 sierpnia 2023
więcej >
Mężczyzna w garniturze na Placu Matejki w Krakowie

Złoty Krzyż Zasługi za działalność społeczną i samorządową

Prezydent RP nadał Januszowi Szczęśniakowi, byłemu Staroście Chrzanowskiemu, Radnemu Powiatowemu i Prezesowi UKS Hetman Koronny Trzebinia Złoty Krzyż Zasługi za działalność społeczną i samorządową.
21 sierpnia 2023
więcej >

Zapytanie ofertowe

Starostwo Powiatowe w Chrzanowie, ul. Partyzantów 2, 32-500 Chrzanów, zwraca się z prośbą o przedstawienie oferty na przeprowadzenie badania sprawozdania finansowego Szpitala Powiatowego w Chrzanowie za rok 2023 oraz za rok 2024.
24 sierpnia 2023
więcej >
Mężczyzna pod krawatem

Pożegnaliśmy Zasłużonego dla Powiatu Chrzanowskiego

W wieku 93 lat zmarł Zdzisław Wołos, wieloletni Prezes Banku Spółdzielczego w Chrzanowie, w 2011 roku wyróżniony tytułem Zasłużony dla Powiatu Chrzanowskiego.
28 sierpnia 2023
więcej >
pusty portfel

Webinarium dla seniorów

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego (UKNF) we współpracy z Komendą Główną Policji oraz Ministerstwem Rodziny i Polityki Społecznej zaprasza do uczestnictwa w webinarium online dla seniorów orazich opiekunów.
28 sierpnia 2023
więcej >
Szczęśliwa młoda kobieta z torbami na zakupy

Ponad 5 tysięcy zgłoszeń konsumenckich w 2022 roku

Podczas sierpniowej sesji Rady Powiatu Chrzanowskiego Bernadetta Dereszowska, Powiatowy Rzecznik Konsumentów przedstawiła sprawozdanie za 2022 rok.  
30 sierpnia 2023
więcej >

Żegnamy Marka Łazickiego

Odszedł Marek Łazicki, wieloletni Dyrektor Zespołu Szkół Techniczno-Usługowych w Trzebini. W latach 2018-2023 nauczyciel emerytowany przedmiotów zawodowych w Zespole Szkół w Libiążu. Miał 70 lat.
31 sierpnia 2023
więcej >
Sieć energetyczna

Nowe działania TAURON Dystrybucji

Odwrócenie przepływu energii, szczególnie w słoneczne dni powiązane z brakiem autokonsumpcji po stronie wytwórcy, skutkuje problemami napięciowymi, które wpływają na znaczny wzrost reklamacji klientów. Klienci zgłaszają, że w słoneczne dni często wyłącza się ich falownik.
31 sierpnia 2023
więcej >