Konkurs na Najsmaczniejsze Ziemniaki po Cabańsku,

Zarząd Powiatu w Chrzanowie serdecznie zaprasza do udziału w „Konkursie na Najsmaczniejsze Ziemniaki po Cabańsku”, który odbędzie się w dniu 13 września 2008 roku, w godzinach 11:00 -12:00, na placu przy Starostwie Powiatowym w Chrzanowie w ramach Dnia Powiatu.

Konkurs na Najsmaczniejsze Ziemniaki po Cabańsku,

Niniejszy Konkurs jest kontynuacją przedsięwzięcia znanego pod nazwą Festiwal Ziemniaków po Cabańsku. Jego celem jest promocja naszego lokalnego przysmaku. W związku z powyższym serdecznie zapraszamy Państwa do wspólnego pieczenia ziemniaków. To wspaniała okazja do zaprezentowania potrawy przygotowanej według Państwa receptury. Wystarczy przynieść garnek z przygotowanymi składnikami i wystartować w „Konkursie na Najsmaczniejsze Ziemniaki po Cabańsku”. Organizator zapewnia miejsce do pieczenia oraz drewno. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.


Zgłoszenie uczestnictwa proszę przesłać do dnia 10 września 2008 roku na adres: Wydział Promocji i Funduszy Pozabudżetowych Starostwa Powiatowego w Chrzanowie, ul. Partyzantów 2, 32-500 Chrzanów, bądź mailem na adres promocja@powiat-chrzanowski.pl.
Szczegółowych informacji na temat konkursu udziela Wydział Promocji i Funduszy Pozabudżetowych Starostwa Powiatowego w Chrzanowie,
tel. 032/ 625 79 84, 032/ 625 79 36, e-mail: promocja@powiat-chrzanowski.pl, www.powiat-chrzanowski.pl.


 

Regulamin i karta zgłoszenia