Podświetlenie linków Zmień odstęp między akapitami Zmień odstęp między wierszami Zmień odstęp między słowami Zmień odstęp między literami Normalna wielkość czcionki Duża wielkość czcionki Bardzo duża wielkość czcionki Zmień kontrast

Konkurs na Najsmaczniejsze Ziemniaki po Cabańsku,

Zarząd Powiatu w Chrzanowie serdecznie zaprasza do udziału w „Konkursie na Najsmaczniejsze Ziemniaki po Cabańsku”, który odbędzie się w dniu 13 września 2008 roku, w godzinach 11:00 -12:00, na placu przy Starostwie Powiatowym w Chrzanowie w ramach Dnia Powiatu.

Konkurs na Najsmaczniejsze Ziemniaki po Cabańsku,

Niniejszy Konkurs jest kontynuacją przedsięwzięcia znanego pod nazwą Festiwal Ziemniaków po Cabańsku. Jego celem jest promocja naszego lokalnego przysmaku. W związku z powyższym serdecznie zapraszamy Państwa do wspólnego pieczenia ziemniaków. To wspaniała okazja do zaprezentowania potrawy przygotowanej według Państwa receptury. Wystarczy przynieść garnek z przygotowanymi składnikami i wystartować w „Konkursie na Najsmaczniejsze Ziemniaki po Cabańsku”. Organizator zapewnia miejsce do pieczenia oraz drewno. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.


Zgłoszenie uczestnictwa proszę przesłać do dnia 10 września 2008 roku na adres: Wydział Promocji i Funduszy Pozabudżetowych Starostwa Powiatowego w Chrzanowie, ul. Partyzantów 2, 32-500 Chrzanów, bądź mailem na adres promocja@powiat-chrzanowski.pl.
Szczegółowych informacji na temat konkursu udziela Wydział Promocji i Funduszy Pozabudżetowych Starostwa Powiatowego w Chrzanowie,
tel. 032/ 625 79 84, 032/ 625 79 36, e-mail: promocja@powiat-chrzanowski.pl, www.powiat-chrzanowski.pl.


 

Regulamin i karta zgłoszenia