Podświetlenie linków Zmień odstęp między akapitami Zmień odstęp między wierszami Zmień odstęp między słowami Zmień odstęp między literami Normalna wielkość czcionki Duża wielkość czcionki Bardzo duża wielkość czcionki Zmień kontrast

Lodowisko tuż tuż !

Zgodnie z obietnicą, sezon sportów zimowych na terenie kompleksu przy ulicy Wyszyńskiego w Chrzanowie startuje wcześniej ! To dzięki zadaszeniu obiektu, które wykonaliśmy w ubiegłym roku ! Miłośnicy szaleństwa na lodzie mogą już szykować łyżwy.

na granatowym tle zdjęcie białej tafli lodowiksa, na nim łyżwiarka ubrana na czarno wykonuje piruet  ma uniesione ręce, na 1 planie duże niebieskie łyżwy zawieszone na sznurówkach

Budowa zadaszenia i zewnętrznego zaplecza sportowego przy ul. Wyszyńskiego w Chrzanowie była bardzo dobrą i przemyślaną decyzją. Dzięki zadaszeniu obiekt funkcjonuje przez cały rok, niezależnie od warunków pogodowych. Cieszy mnie, że dla mieszkańców powiatu i okolicy stworzyliśmy miejsce z szeroką ofertą dyscyplin sportowych. Kompleks oferuje uprawianie różnych aktywności jak jazda na łyżwach, tenis ziemny, piłka nożna, piłka ręczna, siatkówka plażowa, koszykówka, lekkoatletyka czy gra w bule. Poprzez takie inwestycje promujemy zdrowy i aktywny tryb życia wśród mieszkańców – mówi Wicestarosta Bartłomiej Gębala.

Mamy dla Was coś jeszcze – tegoroczna tafla będzie większa o ok. 100 m2 . Poprawi to komfort jazdy na łyżwach i będzie więcej miejsca na akrobacje dla tych zaawansowanych. Zarząd Obiektów Powiatowych już ostrzy łyżwy. Ci, którzy zaczynają swoją przygodę na lodzie będą mogli wypożyczyć łyżwy i kaski, a nawet skorzystać z chodzików na lodowisko, które ułatwiają stawianie pierwszych kroków na tafli. W przewie albo oczekiwaniu na wejście będzie można rozgrzać się w strefie gastronomicznej, gdzie dostępne są ciepłe napoje i przekąski.

Czy wiecie, że … z chrzanowskiego lodowiska w sezonie 2021/2022 skorzystało 50 471 osób?  To blisko dwa razy więcej osób niż w latach ubiegłych!