W zdrowym ciele zdrowy duch - zobacz film TV Powiat

Chodzą po górach, biegają, jeżdżą na rowerach, pływają, ćwiczą w klubach fitness. Mieszkańcy powiatu chrzanowskiego preferują aktywną formę spędzania wolnego czasu. Zobacz film.

W zdrowym ciele zdrowy duch - zobacz film TV Powiat

Fot. Przewodnik tatrzański Stanisław Trębacz podczas jednej z wycieczek chrzanowskiego PTT

Lubią rywalizację i ruch. Ostatnio dużą popularnością cieszy się parkrun. W spotkaniach uczestniczą rodziny z dziećmi. Uczestnicy podkreślają, że powiat jest dobrze przystosowany do tego typu aktywności. Lokalni amatorzy wszelkich dyscyplin sportowych zachęcają, by ruszyć się z domu i na własnej skórze przekonać się, że w zdrowym ciele zdrowy duch.