Nasi samorządowcy zaśpiewali pastorałkę "Grajmy Panu"

Grupa przedstawicieli samorządu lokalnego wspólnie zaśpiewała pastorałkę „Grajmy Panu”. To wyjątkowa propozycja dla wszystkich kochających piękne polskie kolędy i pastorałki. NAGRANIE.

Siedmioosobowa grupa elegancko ubranych osób śpiewa "Grajmy Panu"
Swoje umiejętności wokalne zaprezentowali w studiu, a potem na scenie Domu Kultury Sokół w Trzebini: Wicestarosta Bartłomiej Gębala, Burmistrz Alwerni Beata Nadzieja-Szpila, Burmistrz Chrzanowa Robert Maciaszek i Burmistrz Trzebini Jarosław Okoczuk i Waldemar Wszołek, Przewodniczący Rady Miasta w Trzebini oraz m.in. panie z Koła Gospodyń Wiejskich. Wokalne predyspozycje zaprezentował także dziennikarz Chrzanowskiej Telewizji Lokalnej – Kacper Szczurek.
Inicjatorem i organizatorem przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie Przyjaźni Miastu przy wsparciu TV Powiat.