Od jutra otwieramy lodowisko

8 grudnia o godz. 9:00 zapraszamy na pierwszą jazdę na lodowisku w Chrzanowie! Właśnie zakończył się I etap wspólnej inwestycji Powiatu Chrzanowskiego i Gminy Chrzanów.

zdjęcie tali lodowiska pod zadaszeniem, pod dachem powieszone białe lampki swiąteczne

Od tego roku mieszkańcy będą mogli korzystać z tafli pod zadaszeniem. Dzięki czemu sezon działania lodowiska się wydłuży, możliwe że nawet do marca.
Tak więc, szykujcie łyżwy i odwiedźcie nasz obiekt!

Czy wiecie, że …

zadaszenie lodowiska stanowi I etap inwestycji o całkowitej wartości 2,9 mln zł ? W sezonie letnim pod zadaszeniem funkcjonować będzie kort tenisowy oraz boisko do piłki ręcznej.
W kolejnym etapie powstanie kompleks boisk do piłki nożnej, koszykówki, streetball, a także bieżnia, trójskok, skok w dal oraz pole do gry w bule wraz z infrastrukturą i zagospodarowaniem terenu.