Trwają prace nad Wieloletnim Planem Inwestycyjnym Powiatu Chrzanowskiego na lata 2007 – 2013

W dniu 12 września 2006 r. o godz 16:00 na Dużej Sali Konferencyjnej odbyło się drugie spotkanie w sprawie opracowywania Wieloletniego Planu Inwestycyjnego Powiatu Chrzanowskiego na lata 2007 – 2013.

Spotkanie prowadzone było przez Pana Krzysztofa Mrowickiego z firmy INWEST CONSULTING. Celem spotkania była ocena ponad 80 projektów inwestycyjnych zgłoszonych przez wydziały Starostwa Powiatowego w Chrzanowie, Jednostki organizacyjne Powiatu oraz Radnych. Największe poparcie uzyskały projekty drogowe, jak również inwestycje planowane w szkołach naszego powiatu. Komisja oceniła ponad 80 wniosków, te które uzyskają największą liczbę punktów zostaną zawarte w Wieloletnim Planie inwestycyjnym Powiatu Chrzanowskiego na lata 2007 – 1013.