Podczas Narodowego Święta Niepodległości będzie można się zaszczepić przeciwko koronawirusowi

11 listopada rusza akcja "Zaszczep się dla Niepodległej!". Zaszczepić się będzie można w godz. 14:00 – 17:00 w hali widowiskowo-sportowej MOKSiR przy ul.Kusocińskiego 2 w Chrzanowie.

Wirus Covid
W Punkcie Szczepień przeciwko Covid dostępne będą szczepionki firmy Johnson&Johnson (1 dawkowa) oraz firmy Pfizer (2 dawkowa). Zapraszamy wszystkich chętnych, a w szczególności osoby dotychczas niezaszczepione do skorzystania z tej formy przyjęcia szczepionki przeciwko COVID-19. Ponadto zapraszamy do przyjęcia III dawki szczepionki dla osób, którym minęło 6 miesięcy od zakończenia pełnego cyklu szczepień (tj. od przyjęcia II dawki w przypadku szczepionek dwudawkowych, lub od przyjęcia szczepionki jednodawkowej). Szczepienia III dawką odbywają się szczepionką firmy Pfizer.
Organizatorami akcji są: Starostwo Powiatowe w Chrzanowie, Urząd Miejski w Chrzanowie i Szpital Powiatowy w Chrzanowie.