103. Rocznica Odzyskania przez Polskę Niepodległosci - materiał TV POWIAT

W Chrzanowie w obchodach wziął udział Starosta Andrzej Uryga, natomiast w uroczystościach w Libiążu uczestniczył Wicestarosta Bartłomiej Gębala.

BANER - BŁĘKITNE TŁO,  BIAŁY NAPIS TV POWIAT

Narodowe Święto Niepodległości to dla Polaków jedno z najważniejszych świąt państwowych. Po 123 latach zaborów – niewoli naznaczonej walką, cierpieniem i wysiłkiem wielu pokoleń Polek i Polaków – nasz kraj uzyskał suwerenność. Pamięć o tym przełomowym dla historii wydarzeniu jest wciąż żywa i co roku mobilizuje rodaków do wspólnego świętowania.

Chrzanów oraz Libiąż zaoferowały mieszkańcom bogaty program obchodów Narodowego Święta Niepodległości - zapraszamy do obejrzenia materiału TV POWIAT

103. ROCZNICA ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI