III Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny w Libiążu

Libiąskie Centrum Kultury oraz Prywatna Szkoła Muzyczna w Libiążu już po raz trzeci organizują Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny w Libiążu.

Konkurs zaplanowano na 15-16 stycznia 2022 roku.

PLAKAT Z HERBAMI POWIATU CHRZANOWSKIEGO I LIBIĄŻA PO PRAWEJ STRONIE CZARNY FORTEPIAN A PRZED NIM KRZESŁO W KOLORZE CZARNYM  NAPIS III MIĘDZYNARODOWY KONKURS PIANISTYCZNY LIBIĄŻ  15-16 STYCZNIA 2022 , SALA WIDOWISKOWA LCK LIBIAŻ UL. GÓRNICZA 3

Przedsięwzięcie ralizowane jest pod patronatem Burmistrza Libiąża i Starosty Chrzanowskiego.

Celem konkursu jest popularyzacja muzyki fortepianowej, prezentacja umiejętności i promocja utalentowanych młodych talentów, wymiana  doświadczeń pedagogicznych, propagowanie muzyki pianistycznej w Małopolsce oraz promocja miasta Libiąż.

Zgłoszenia uczestników przyjmowane są do dnia 21 grudnia 2021 roku.

Szczegółowe informacje  wraz z regulaminemi i kartą zgłoszenia dostępne są na stronie internetowej:

III MIĘDZYNARODOWY KONKURS PIANISTYCZNY