Starosta Chrzanowski wręczył nagrody

laureatom Powiatowego Konkursu „Wyprawa na 3 K: Kariera, Kompetencje, Kreatywność”, zorganizowanego w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery.

laureaci konkursu ze Starosta i nauczycielami i jury Konkursowym  - w strojach galowych stoją i pozują do wspólnego zdjęcia, w tle prezentacja - napis: Cel bez planu jest tylko życzeniem

Celem konkursu była nauka planowania swojej kariery zawodowej, adresatami konkursu byli uczniowie VIII klas szkoły podstawowej oraz szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Chrzanowskiego.
W ramach przedsięwzięcia uczestnicy poznawali swoje predyspozycje, ścieżki kształcenia, świat zawodów, rynek pracy, postępowanie rekrutacyjne, a na koniec tworzyli własny, indywidualny plan kariery zawodowej.

Organizatorami konkursu byli: Starostwo Powiatowe w Chrzanowie, Powiatowe Centrum Kształcenia Ustawicznego w Chrzanowie, Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie oraz II Liceum im. K.K. Baczyńskiego w Chrzanowie.

Starosta Chrzanowski – Andrzej Uryga podziękował uczniom za udział w Konkursie, wręczył nagrody, ale również przekazał ważne przesłania: „Podstawą dzisiejszych decyzji, także tych, które będą podejmować przez całe życie są określone wartości i podejście życia. Ważna jest empatia, podejście społeczne, poświęcenie. Warto podejmować wyzwania, mierzyć z trudnościami, inwestować w siebie i swoją wiedzę oraz nigdy się nie poddawać. Na sukces trzeba zapracować, a każdy wysiłek włożony w siebie będzie procentować w przyszłości i przyniesie realizację zamierzonego celu".

LAUREACI:

Szkoły podstawowe:

I MIEJSCE

• Paulina Baliś - Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II w Chrzanowie
  • Michał Korbiel - Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza w Chrzanowie

II MIEJSCE

• Julia Litwińska - Szkoła Podstawowa nr 1z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza w Chrzanowie
  • Julia Prochal - Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II w Chrzanowie

III MIEJSCE

• Maja Zając - Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza w Chrzanowie
  • Wiktoria Dyba - Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II w Chrzanowie

WYRÓŻNIENIA

• Urszula Wolska - Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza w Chrzanowie
  • Wiktoria Nowakowska - Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II w Chrzanowie
  • Wiktor Kawala - Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II w Chrzanowie

Szkoły ponadpodstawowe:

I MIEJSCE

• Julia Dyba - II Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Chrzanowie
  • Katarzyna Miziołek - II Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Chrzanowie

II MIEJSCE
Weronika Koczur - Zespół Szkół w Libiążu

Wszystkim laureatom i uczestnikom konkursu gratulujemy i życzymy zrealizowania zamierzonych celów.