Za nami obchody Narodowego Święta Niepodległości

W Chrzanowie w obchodach wziął udział Starosta Andrzej Uryga, natomiast w uroczystościach w Libiążu uczestniczył Wicestarosta Bartłomiej Gębala.

Starszy mężczyzna w mundurze salutuje przed Grobem Nieznanego Żołnierza

Fot. Kombatant Andrzej Szostek z Gromca nad Grobem Nieznanego Żołnierza na Cmentarzu Parafialnym w Libiążu

Tegoroczne Święto Niepodległości upłynęło pod znakiem poczucia narodowej dumy i szacunku dla tradycji. Obchody obfitowały w szereg wydarzeń. Organizowano uroczyste nabożeństwa, wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych, odwiedzano Groby Nieznanego Żołnierza, prezentowano sprzęt wojskowy. Uroczystości połączone były z akcją "Szczepimy się dla Niepodległej". Na wielu domach zawisły flagi narodowe. Atmosfera była wyjątkowa i bardzo podniosła.