Zapraszamy na koncert

15 sierpnia (niedziela) na błoniach przy Starostwie Powiatowym w Chrzanowie odbędzie się koncert rockowy „ Jego imitacja nie istnieje" upamiętniający postać Janusza Dedy „Cytka", znanego chrzanowskiego muzyka.

Zapraszamy na koncert

Impreza zacznie się o godzinie 17:00 i potrwa do 22:00. Zagrają zespoły EVERPLAY, WYROCK, TRAFO i KNOCK DOWN.

Organizatorzy, przyjaciele Janusza Dedy chcą, aby wydarzenie odbywało się co roku 15 sierpnia. Proponowana formuła to piknik rockowy, na którym przyjemnie będzie można spędzić czas - mówi Bożena Ewertowska z EVERPLAY.

Poza tym organizatorom chodzi także o stworzenie w Chrzanowie rockowego azylu, z jednej strony upamiętniającego „Cytka", z drugiej promującego młodzieżowe zespoły ziemi chrzanowskiej.

Serdecznie wszystkich zapraszamy.