Szkoła Menedżera Projektu Społecznego – bezpłatne szkolenia

Regionalny Ośrodek Europejskiego Funduszu Społecznego w Krakowie działający przy Fundacji Instytut Studiów Strategicznych zaprasza projektodawców Europejskiego Funduszu Społecznego do wzięcia udziału w II edycji Szkoły Menedżera Projektu Społecznego.

Szkoła Menedżera Projektu Społecznego – bezpłatne szkolenia

Oferta skierowana jest do osób o poziomie minimum średnio zaawansowanym w zakresie przygotowywania i realizacji projektów EFS. Każda osoba zainteresowana udziałem w zajęciach może zgłosić swoją kandydaturę poprzez przesłanie CV oraz wypełnionego formularza na adres t.otko@iss.krakow.pl.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa dnia 18 września 2007r. Wybrane osoby zostaną zaproszone na  rozmowę kwalifikacyjną, która odbędzie się w terminie 24 - 26 września br.

Program II edycji Szkoły Menedżera Projektu Społecznego:

1. Zarządzanie cyklem projektu (3-5 października)
  2. Realizacja projektu partnerskiego finansowanego z EFS (18-19 października)
  3. Efektywny projekt - jak skutecznie badać potrzeby beneficjentów ostatecznych oraz monitoring i ewaluacja w projektach społecznych (18-19 października)
  4. Promocja projektów społecznych ze szczególnym uwzględnieniem EFS (23 października)
  5. Skuteczne zarządzanie zespołem projektowym (29-30 października)

Wszystkie formy oferowanego wsparcia  mają charakter bezpłatny. Regionalny Ośrodek EFS nie zwraca kosztów przejazdu i noclegu. Dodatkowych informacji udziela Tomasz Otko, tel: (012) 421-83-40, e-mail: t.otko@iss.krakow.pl

Więcej informacji na temat warunków udziału w Szkole i formularz zgłoszeniowy na stronie http://www.krakow.roefs.pl/Download/exeDefault/