Powiatowy Karp czeka na złowienie

17 czerwca 2007r. odbyły się na Groblach zawody wędkarskie o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa.
Powiatowy Karp czeka na złowienie

W zawodach rozegranych w kategorii mieszanej - spławikowo-gruntowej, wystartowało łącznie 26 zawodników.Pierwsze miejsce z wynikiem 4605 pkt. zajął Artur Ciślak, który złowił także największą rybę, leszcza o długości 43 cm. Nagrody rzeczowe oraz puchary wręczali Starosta Chrzanowski Janusz Szczęśniak i Burmistrz Miasta Chrzanowa Ryszard Kosowski.
Ukoronowaniem imprezy było wrzucenie do stawu przez Starostę i Burmistrza dwóch sporych rozmiarów karpi. Oba zostały oznakowane - specjalne bransoletki na ogonach. Dla szczęśliwca, który je złowi przewidziano nagrodę. Jaką? Tego organizatorzy na razie nie zdradzają.

Potencjalnym łowcom radzimy aby w przypadku złowienia znakowanej ryby, udokumentowali ten fakt. Najlepiej wykonać zdjęcia, mieć wiarygodnego świadka i spisać odpowiedni protokół. Następnie z tą dokumentacją należy udać się do Starosty albo do Burmistrza, w zależności, którego karpia się złowiło.
Trzymamy kciuki za wędkarzy i życzymy owocnych łowów.

Wyniki zawodów:

1. Artur Ciślak - 4605 pkt.
  2. Adolf Krzystkiewicz - 3990 pkt.
  3. Jacek Bębenek - 3230 pkt.
  4. Michał Ciślak - 2925 pkt.
  5. Mirosław Szyjka - 2265 pkt.
  6. Łukasz Wojciechowski - 1655 pkt.