Spotkanie współorganizatorów Szlaków Papieskich

W dniu 9 lutego 2007 roku w Pałacu Arcybiskupów odbyło się coroczne spotkanie osób współtworzących Szlaki Papieskie z Patronem Honorowym Fundacji Szlaki Papieskie, Jego Eminencją Ks. Kardynałem Stanisławem Dziwiszem.
Spotkanie współorganizatorów Szlaków Papieskich
Celem spotkania było podsumowanie oraz zdanie relacji z zeszłorocznej pracy dotyczącej tworzenia Szlaków. W kaplicy arcybiskupów krakowskich, zgromadzeni uczestniczyli w uroczystej koncelebrowanej Mszy Św. poświęconej pamięci Jana Pawła II, której przewodniczył ks. Kardynał Stanisław Dziwisz.
Podczas wizyty w apartamentach kurii, gdzie odbywała się część oficjalna spotkania, Prezes Fundacji Szlaki Papieskie z Krakowa, Urszula Własiuk dokonała podsumowania ubiegłorocznej działalności związanej z tworzeniem szlaków. I w tym miejscu swą obecność zaznaczył Powiat Chrzanowski poprzez otwarcie 2 kwietnia 2006 r. Szlaku Miejsc Papieskich na Ziemi Chrzanowskiej.
Końcowym elementem spotkania było wręczenie kwiatów oraz podziękowanie za patronat nad Szlakami Papieskimi Jego Eminencji Kardynałowi Stanisławowi Dziwiszowi.
Uroczystość uświetnił występ Pani Izabeli Drobotowicz - Orkisz z Krakowskiego Teatru Katolickiego „Hagiograf”, która zaprezentowała fragmenty „Tryptyku Rzymskiego” Jana Pawła Il, a także występ artystyczny kapeli góralskiej z Ujsoł w Beskidzie Żywieckim.