Podświetlenie linków Zmień odstęp między akapitami Zmień odstęp między wierszami Zmień odstęp między słowami Zmień odstęp między literami Normalna wielkość czcionki Duża wielkość czcionki Bardzo duża wielkość czcionki Zmień kontrast

Rusza Akcja Promocyjna "Talar Lokalny"

Powiat Chrzanowski wraz z firmą MKM Hobby s.c. daje jedyną i niepowtarzalną szansę zakupu okolicznościowych monet z wizerunkiem powiatu.

Rusza Akcja Promocyjna "Talar Lokalny"

Akcja ma na celu regionalną promocję powiatu chrzanowskiego, nie tylko w środowisku numizmatyków, ale w całej Polsce. Jesteśmy pierwszym powiatem w Małopolsce, który zdecydował się na taką formę promocji. Jeśli akcja będzie cieszyć się powodzeniem niewykluczone, że w przyszłości wyemitowane zostaną następne żetony ale z innymi wizerunkami.

 

Wymiany 12 zł na żeton 12 talarów chrzanowskich dokonać można w Starostwie Powiatowym w Chrzanowie dnia 04.08.2008 r. w godzinach 9 - 15, oraz 29.08.2008 r. w godzinach 7 - 15. Istnieje też możliwość zakupu z wysyłką oraz aukcyjnego m.in. na portalu Allegro. Dodatkowe informacje można uzyskać: tel. 602 831 665, e-mail: mkmhobby@gmail.com.

 

Żetony wykonane są z tombaku. Do obiegu zostanie wprowadzonych 5000 sztuk żetonów w tym 4.000 z rantem ząbkowanym i 1.000 z kantem gładkim. Żeton o nominale 12 talarów chrzanowskich o wartości 12 złotych będzie pełnił funkcję zbliżoną do bonu towarowego z tym, że niewykorzystane żetony można będzie wymienić na pieniądze tylko 29 sierpnia. Żetonem będzie można płacić za towary i usługi w wybranych sklepach do 31.08.2008r.

Lista sklepów, które honorują "Talary lokalne" znajduje się na stronie www.mkmhobby.pl

 

Nadmieniamy, że żeton 12 talarów chrzanowskich nie zastępuje prawnych środków płatniczych. Jego przyjmowanie jest dobrowolne. Posługiwanie się wizerunkiem żetonu 12 talarów chrzanowskich, jak i poszczególnymi jego elementami wymaga każdorazowo zgody Organizatora Akcji.


Dystrybutorem talarów jest firma MKM Hobby s.c. z siedzibą w Młoszowej, tel. 602 831 665, e-mail: mkmhobby@gmail.com.