Podświetlenie linków Zmień odstęp między akapitami Zmień odstęp między wierszami Zmień odstęp między słowami Zmień odstęp między literami Normalna wielkość czcionki Duża wielkość czcionki Bardzo duża wielkość czcionki Zmień kontrast

Zapraszamy na nowy materiał TV POWIAT - Kompleks Sportowy przy ul. Wyszyńskiego w Chrzanowie oficjalnie otwarty!

W ubiegły piątek, 8 lipca został otwary Kompleks Sportowy przy ul. Wyszyńskiego 19 w Chrzanowie.  Zapraszamy na materiał TV Powiat.

grafika przedstawia 2 zdjecia jak obiekt wyglądął przed inwestycją i po przed samo boisko trawiaste, po kompelsk boisk z zadaszonym lodowiskiem

Mieszkańcy już mogą korzystać z kompleksu boisk oraz innych obiektów sportowych przy ul. Wyszyńskiego w Chrzanowie.

Zrealizowana przez Powiat Chrzanowski inwestycja pozwala na uprawianie różnych dyscyplin sportowych. Na terenie obiektu funkcjonuje boisko do koszykówki i street ball, boisko do piłki nożnej, bieżnia, trójskok i skok w dal. Mamy też pierwsze w powiecie profesjonalne pole do gry w bule. Jest też, istniejące wcześniej boisko do siatkówki plażowej. Pod zadaszeniem funkcjonują kort tenisowy oraz boisko do piłki ręcznej, które w sezonie zimowym zastąpi lodowisko.

Inwestycja trwała rok i kosztowała blisko 3 mln złotych. Sfinansowana została po połowie przez Powiat Chrzanowski i Gminę Chrzanów.

Wszystkich mieszkańców zapraszamy do korzystania z obiektu, wybór dyscyplin sportowych jest szeroki, tak więc każdy znajdzie coś dla siebie!

Zapraszamy do obejrzenia relacji TV POWIAT: TV POWIAT - Kompleks Sportowy przy ul. Wyszyńskiego w Chrzanowie oficjalnie otwarty!