Kampania promocyjna Powiatu Chrzanowskiego "PODZIEL SIĘ MIŁOŚCIĄ" - TV POWIAT

PODZIEL SIĘ MIŁOŚCIĄ  to kampania promocyjna Powiatu Chrzanowskiego, która ma na celu zachęcenie do zostania rodziną zastępczą.

logo biały napis tv powiat niebieskie tło nad literką i 3 łuku biały żółty i czerwony

Powiat Chrzanowski we współpracy z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Chrzanowie poszukuje kandydatów, którzy będą chcieli tworzyć rodzinę zastępczą i zapewnić stabilne życie dzieciom, które nie mogą wychowywać się ze swoimi biologicznymi opiekunami.

Zapraszamy do obejrzenia materiału filowego TV POWIAT Podziel sie miłością cz. 1 , w którym Barbara i Andrzej Paliwodowie z Mętkowa opowiadają o swoich doświadczeniach. Są rodziną zastępczą od 2004 roku, pod swój dach przyjęli blisko setkę dzieci.

Aktualne informacje o pieczy zastępczej dostępne są na stronie chrzanowskiego PCPR: RODZINNA PIECZA ZASTĘPCZA