27 sierpnia Dożynki Województwa Małopolskiego w podkrakowskich Zielonkach

Marszałek Małopolski, Wójt Gminy Zielonki oraz Centrum Kultury Promocji i Rekreacji w Zielonkach zapraszają do udziału w Dożynkach Województwa Małopolskiego 2022.

Fot. Dożynki Wojewódzkie w 2021 roku. Źródło: www.malopolska.pl

Dożynki odbędą się 27 sierpnia w sobotę na terenie obiektu sportowego LKS Zieleńczanka ul. Do Cegielni, 32-087 Zielonki (pod Krakowem). Rejestracja korowodów od godz. 10.00 na terenie boiska LKS Zieleńczanka. Msza polowa o godz. 12.

Zgłoszenia:
Kontakt z organizatorem w Zielonkach -Centrum Kultury, Promocji i Rekreacji w Zielonkach: tel. 12 665-10-47 wew 21, 22, Centrum Kultury, Promocji i Rekreacji w Zielonkach, ul. Ks Jana Michalika 2A 32-087 Zielonki.

www.ckpir.zielonki.pl  email: ckpir.zielonki@wp.pl