Nowoczesna aula niebawem!

W listopadzie ruszamy z modernizacją auli w budynku Zespołu Szkół w Libiążu. 24 maja podpisaliśmy umowę z wykonawcą - INVECO s.c. Rafał Gut Marcin Gut z Libiąża.

Trzech mężczyzn i dwie kobiety, przed nimi kartki - umowy

Fot. Umowę z wykonawcami podpisali: Starosta Bartłomiej Gębala i Wicestarosta Ewa Jędrysik

Prace potrwają do maja przyszłego roku. Będzie nowy dach, nowe okna i drzwi, podest dla akustyka, podwieszany sufit, ściany zostaną pomalowane, parkiet odnowiony, scena wyremontowana, kotary wymienione. Słowem, aula jak nowa!

Modernizacja będzie kosztowała 1 430 412 zł. Zadanie jest częścią projektu dofinansowanego ze środków Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych pod nazwą „Rozwój infrastruktury edukacyjnej w Powiecie Chrzanowskim”. Całkowita wartość inwestycji to 4 714 112 zł, w tym dofinansowanie 4 000 000 zł (84,85 proc.), wkład własny 714 112 zł (15,5 proc.).

„Rozwój infrastruktury edukacyjnej w Powiecie Chrzanowskim”

Część 1 - Modernizacja budynku Zespołu Szkół Ekonomiczno –Chemicznych w Trzebini. Zakres prac: wymiana posadzek, malowanie ścian i sufitów w salach lekcyjnych oraz ciągów komunikacyjnych – Etap III.

Część 2 - Modernizacja kanalizacji w budynku Zespół Szkół Technicznych „FABLOK” w Chrzanowie.

Część 3 – Modernizacja instalacji wody bytowej i hydrantowej, kanalizacyjnej w budynku I LO w Chrzanowie.

Część 4 – Modernizacja Auli w budynku Zespołu Szkół w Libiążu.