Informacja urzędowa !!!!

Starostwo Powiatowe w Chrzanowie Wydział Ochrony Środowiska uprzejmie informuje że, na zlecenie Starosty Chrzanowskiego prowadzone będą prace urządzeniowe na terenie Gminy Alwernia na gruntach leśnych należących do osób fizycznych i wspólnot  gruntowych.

Informacja urzędowa !!!!

Prace prowadzone będą od października 2008r do stycznia 2009r. Wykonawcą prac jest firma   BUSOLA Sp.z o.o. ,Ul.Wielicka 89/2 ,30 -552 Kraków,reprezentowana przez Pana Krzysztofa Dziedzica.

Dodatkowych informacji udziela Pani Anna Kumala - Wydział Ochrony Środowiska Starostwa Powiatowego w Chrzanowie,tel. (032) 624 00 66