Mają pomysły na współpracę

W Powiatowym Centrum Kształcenia Ustawicznego w Chrzanowie odbyło się spotkanie członków Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego z nowo powstałą Radą Seniorów.

Zbiorowe zdjęcie członków rad

Fot. Celem spotkania było zapoznanie się działaczy i omówienie wspólnych planów i działań.

Ponadto, podczas spotkania pożegnaliśmy kończących kadencję przedstawicieli strony samorządowej Rady Pożytku: Janusza Szczęśniaka, Adama Potockiego, Dominika Godynia oraz Wicestarostę Bartłomieja Gębalę, którym 30 kwietnia wygasną mandaty radnych powiatowych.