Zawodnicy karate kyokushin walczyli o Puchar Burmistrza Libiąża

W Libiążu na starcie "Gwarek Cup" stanęli zawodnicy i zawodniczki z całej Polski. Zobacz film.

Uśmiechnięty mężczyzna macha ręką do kamery. W drugiej ręce trzyma mikrofon. Obok mała dziewczynka - zawodniczka karate

Fot. Na macie najmłodsza zawodniczka turnieju 6 - letnia Maja Czyczyło z Shihanem Zbigniewem Zielińskim z Chrzanowskiego Klubu Karate Kyokushin

VIII Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin GWAREK CUP o Puchar Burmistrza Libiąża rozegrano w trzech konkurencjach: KATA, KATA SYNCHRONICZNE oraz bezpośrednia walka czyli - KUMITE SEMI KONTAKT.

Turniej tradycyjnie odbył się w hali sportowej w Libiążu, gdzie na macie rywalizowały dzieci i młodzież w wieku 6 -15 lat. W tym gronie znaleźli się młodzi adepci sztuki walki z Chrzanowskiego Klubu Karate Kyokushin. Impreza organizowana jest od ponad 20 lat. W tym czasie została przekształcona z regionalnej na ogólnopolską arenę rywalizacji w dyscyplinie karate kyokushin. Organizatorem turnieju byli: Chrzanowski Klub Karate Kyokushin, Gmina Libiąż, LCK oraz Starostwo Powiatowe w Chrzanowie.