Spotkanie lokalnych liderów

Członkowie Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Chrzanowie podsumowali pracę w mijającym 2023 roku.

Przy owalnym stole siedzą kobiety i mężczyźni. Przed nimi pisma
Fot. Spotkanie członków Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego odbyło się 11 grudnia w Starostwie Powiatowym w Chrzanowie

W ramach działań rady zorganizowano  konferencję połączoną z warsztatami dla organizacji pozarządowych pt. „Prawne i księgowe aspekty prowadzenia NGO”, II Piknik Organizacji Pozarządowych w Chrzanowie oraz XII Powiatowe Forum Organizacji Pozarządowych w Muzeum Małopolski Zachodniej w Wygiełzowie.
W planach na 2024 rok jest szkolenie dla NGO,III Piknik Organizacji Pozarządowych (tym razem w Gminie Trzebinia) oraz XIII Powiatowe Forum Organizacji Pozarządowych.

W skład Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Chrzanowie wchodzą:
Bartomiej Gębala – Zarząd Powiatu Chrzanowskiego -Przewodniczący
Magdalena Pagacz – Stowarzyszenie Przyjaciół Piły Kościeleckiej – Wiceprzewodnicząca
Krzysztof Kurzański – Stowarzyszenie dla Edukacji MOST - Sekretarz
Dorota Bużyk - Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych "Nadzieja” w Libiążu
Michał Gut – Uczniowski Klub Sportowy Sportowe Dzieciaki Libiąż
Dominik Godyń - Rada Powiatu Chrzanowskiego
Adam Potocki - Zarząd Powiatu Chrzanowskiego
Janusz Szczęśniak - Rada Powiatu Chrzanowskiego
Stanisława Szczygieł – Stowarzyszenie Emerytów, Rencistów i Inwalidów „RADOŚĆ” w Trzebini