Medale wręczone

W Starostwie Powiatowym w Chrzanowie wręczono medale "Za Zasługi Dla Obronności Kraju" rodzicom, których trzech lub więcej synów odbyło służbę wojskową.

Medale wręczone

Wyróżniono: Barbarę i Stanisława Abramów z Chrzanowa (synowie: Krzysztof lat 30, Krystian lat 29, Damian lat 27), Danutę i Kazimierza Wosików z Alwerni (synowie: Miroslaw lat 35, Janusz lat 33, Paweł lat 23) oraz Krystynę i Józefa Felusiów z Brodeł (synowie: Wiesław lat 42, Marek lat 40, Łukasz lat 23).

Medale przyznali Starosta Janusz Szczęśniak i ppłk Sławomir Gołota - Komendant Wojskowej Komendy Uzupełnień w Oświęcimiu.