Podświetlenie linków Zmień odstęp między akapitami Zmień odstęp między wierszami Zmień odstęp między słowami Zmień odstęp między literami Normalna wielkość czcionki Duża wielkość czcionki Bardzo duża wielkość czcionki Zmień kontrast

Grand Prix Polski w siatkówce plażowej już za nami

Doskonałą promocją dla nowo wybudowanego boiska wielofunkcyjnego przy II LO w Chrzanowie stały się zmagania najlepszych siatkarek w kraju w coraz popularniejszej dyscyplinie w naszym kraju czyli siatkówce plażowej.

Grand Prix Polski w siatkówce plażowej już za nami

Jak duża była potrzeba zbudowania tego obiektu pokazał sukces sportowy i frekwencyjny  kobiecego turnieju rozegranego w dniach 31 maja - 1 czerwca. Świetnie przygotowane boiska do gry, piękna pogoda i uroda zawodniczek przyciągnęły tłumy nie tylko kibiców siatkówki ale i osób, które nie są zainteresowane tą dyscypliną.

 

I miejsce zajęła para Michoń-Szczytowicz Magdalena i Wołoszyn Agnieszka uzyskując 80 punktów. W pierwszej dziesiątce udało się uplasować Edycie Małuseckiej i Iwonie Urbańczyk z Uczniowskiego Międzyszkolnego Klubu Sportowego przy Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym w Chrzanowie. Zajęły one miejsca V i VI.

 

Więcej informacji o turnieju