Podświetlenie linków Zmień odstęp między akapitami Zmień odstęp między wierszami Zmień odstęp między słowami Zmień odstęp między literami Normalna wielkość czcionki Duża wielkość czcionki Bardzo duża wielkość czcionki Zmień kontrast

III Targi Przedsiębiorczości i Pracy Małopolski Zachodniej już za nami

21 czerwca Starosta Chrzanowski Janusz Szczęśniak i Wicestaorosta Adam Potocki uczestniczyli w III Targach Przedsiębiorczości i Pracy Małopolski Zachodniej, które tym razem odbyły się w Oświęcimiu.

III Targi Przedsiębiorczości i Pracy Małopolski Zachodniej już za nami

Targi miały dwa główne cele. Pierwszy to prezentacja i promocja lokalnych MSP a także lokalnych produktów i zespołów artystycznych, a drugi to udostępnienie ofert pracy dla osób bezrobotnych z powiatów: chrzanowskiego, olkuskiego, oświęcimskiego.

 

 

 

 


Tak jak w poprzednich latach Wydział Promocji i Funduszy Pozabudżetowych Starostwa Powiatowego w Chrzanowie promował i przedstawiał ofertę turystyczną ziemi chrzanowskiej poprzez bezpośrednią informację oraz rozprowadzanie materiałów promocyjnych.
Spośród zgromadzonych wystawców dokonano wyboru trzech najciekawszych ekspozycji.


I miejsce – „Piekarnia Patrycja i Paweł” – właściciel Zofia Rydzyk z Kluczy
II miejsce – PSS Społem Olkusz – ekspozycja pt: „Zjesz ze smakiem”
III miejsce – Szkoła Walk Wschodu – Michał Paweł Kapuściński z Oświęcimia

 

Targi zakończyły występy zespołów z chrzanowskiej sceny młodzieżowej "Chillitoy" i "Who Knows ?", które mimo nielicznej publiczności zagrały z dużym zaangażowaniem prezentując swój repertuar jak i rockowe covery.

 

Galeria zdjęć