Podświetlenie linków Zmień odstęp między akapitami Zmień odstęp między wierszami Zmień odstęp między słowami Zmień odstęp między literami Normalna wielkość czcionki Duża wielkość czcionki Bardzo duża wielkość czcionki Zmień kontrast

Będą lepiej pisać wnioski

Uczestnicy bezpłatnych szkoleń, które odbyły się w dniach 29-30 maja oraz 2 czerwca w Starostwie Powiatowym w Chrzanowie nabyli praktyczne umiejętności, które pozwolą im skuteczniej sięgać po środki finansowe z Programu Operacyjnego „Kapitał Ludzki”.

Będą lepiej pisać wnioski

W pierwszych dniach szkolenia uczestnicy zapoznali się z elementami zarządzania cyklem życia projektu. Następnie nadeszła pora na ćwiczenia warsztatowe, na których uczono się m.in. tworzyć tzw. „drzewo problemów” i „drzewo celów”. Zajęcia prowadził Tomasz Otko Doradca Regionalnego Ośrodka EFS.


Z kolei 2 czerwca nabywano umiejętności z zakresu konstruowania budżetu do projektu, który jest jednym z najważniejszych i kluczowych elementów projektu.
Program Operacyjny „Kapitał Ludzki” daje możliwość uzyskiwania dotacji na programy szkoleniowe, trenerskie, podnoszące poziom wykształcenia i wykwalifikowania kadry zarządzającej i pracowniczej w przedsiębiorstwach, firmach, urzędach, organizacjach pozarządowych.