Kamera już działa

Od 13 stycznia 2010r. wszyscy odwiedzający stronę internetową www.powiat-chrzanowski.pl mogą zobaczyć obraz z sali operacyjnej Wydziału Komunikacji i Paszportów Starostwa Powiatowego w Chrzanowie.

Kamera już działa

Jest to niewątpliwie ułatwienie dla osób, które chcą załatwić jakąś sprawę w wydziale, bowiem są w stanie sprawdzić ilu petentów jest obecnie obsługiwanych i ocenić czy wychodzić z domu czy też nie i zaczekać aż kolejka się zmniejszy.
Należy zwrócić uwagę, że zgodnie z wytycznymi obraz widoczny w kamerze nie może ujawniać twarzy zarówno petentów jak i urzędników. Jest to podyktowane przepisami o ochronie danych osobowych.

Zobacz obraz z kamery