Podświetlenie linków Zmień odstęp między akapitami Zmień odstęp między wierszami Zmień odstęp między słowami Zmień odstęp między literami Normalna wielkość czcionki Duża wielkość czcionki Bardzo duża wielkość czcionki Zmień kontrast

Informacja dla przedsiębiorców

W imieniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zapraszamy Państwa do udziału w Seminarium na temat Krajowego Systemu Usług dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw oraz oferty usług ośrodków KSU w regionie połączonego z Promocją Najlepszych Praktyk w ramach Sektorowego Programu Operacyjnego Wsparcie Konkurencyjności Przedsiębiorstw.

Krajowy System Usług dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw jest siecią dobrowolnie współpracujących ze sobą niekomercyjnych organizacji świadczących usługi doradcze, szkoleniowe, informacyjne i finansowe na rzecz mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz osób podejmujących działalność gospodarczą,.
Swoją ofertę przedstawią:
Centrum Innowacji, Transferu Technologii i Rozwoju Uniwersytetu Jagiellońskiego,
• Fundacja Rozwoju Regionu Rabka,
• FRDL Małopolski Instytut Samorządu Terytorialnego i Administracji,
• Instytut Odlewnictwa,
• Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie,
• Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.,
• Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki Centrum Transferu Technologii,
• Stowarzyszenie "Samorządowe Centrum Przedsiębiorczości i Rozwoju" w Suchej Beskidzkiej.
Dodatkowo prezentację dotyczącą dostępnych środków pomocowych dla przedsiębiorców
w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 – 2013 wygłosi przedstawiciel Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego.
W trakcie spotkania odbędzie się również spotkanie z przedstawicielami mediów dotyczące promocji najlepszych praktyk w ramach Sektorowego Programu operacyjnego Wsparcie Konkurencyjności Przedsiębiorstw
Spotkanie informacyjne odbędzie się w dniu 12 listopada 2007 r. w Hotelu Sympozjum, ul. Kobierzyńska 47 w Krakowie, początek spotkania – godzina 10:00.
Udział w spotkaniach jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona. Prosimy o zgłaszanie udziału za pomocą poniżej zamieszczonych formularzy zgłoszeniowych oraz przesyłanie ich faksem na numer: (12) 617 66 50 lub e-mailem na adres: pawel.szostak@marr.pl  do dnia 8 listopada 2007 r. do godziny 16:00.

 

 Pliki do pobrania:

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

PROGRAM SEMINARIUM