Informacja dla przedsiębiorców

W imieniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zapraszamy Państwa do udziału w Seminarium na temat Krajowego Systemu Usług dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw oraz oferty usług ośrodków KSU w regionie połączonego z Promocją Najlepszych Praktyk w ramach Sektorowego Programu Operacyjnego Wsparcie Konkurencyjności Przedsiębiorstw.

Krajowy System Usług dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw jest siecią dobrowolnie współpracujących ze sobą niekomercyjnych organizacji świadczących usługi doradcze, szkoleniowe, informacyjne i finansowe na rzecz mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz osób podejmujących działalność gospodarczą,.
Swoją ofertę przedstawią:
Centrum Innowacji, Transferu Technologii i Rozwoju Uniwersytetu Jagiellońskiego,
• Fundacja Rozwoju Regionu Rabka,
• FRDL Małopolski Instytut Samorządu Terytorialnego i Administracji,
• Instytut Odlewnictwa,
• Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie,
• Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.,
• Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki Centrum Transferu Technologii,
• Stowarzyszenie "Samorządowe Centrum Przedsiębiorczości i Rozwoju" w Suchej Beskidzkiej.
Dodatkowo prezentację dotyczącą dostępnych środków pomocowych dla przedsiębiorców
w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 – 2013 wygłosi przedstawiciel Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego.
W trakcie spotkania odbędzie się również spotkanie z przedstawicielami mediów dotyczące promocji najlepszych praktyk w ramach Sektorowego Programu operacyjnego Wsparcie Konkurencyjności Przedsiębiorstw
Spotkanie informacyjne odbędzie się w dniu 12 listopada 2007 r. w Hotelu Sympozjum, ul. Kobierzyńska 47 w Krakowie, początek spotkania – godzina 10:00.
Udział w spotkaniach jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona. Prosimy o zgłaszanie udziału za pomocą poniżej zamieszczonych formularzy zgłoszeniowych oraz przesyłanie ich faksem na numer: (12) 617 66 50 lub e-mailem na adres: pawel.szostak@marr.pl  do dnia 8 listopada 2007 r. do godziny 16:00.

 

 Pliki do pobrania:

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

PROGRAM SEMINARIUM