Podświetlenie linków Zmień odstęp między akapitami Zmień odstęp między wierszami Zmień odstęp między słowami Zmień odstęp między literami Normalna wielkość czcionki Duża wielkość czcionki Bardzo duża wielkość czcionki Zmień kontrast

Szkolenie dla rodziców i nauczycieli

Centrum Wolontariatu „Po Sąsiedzku” w Chrzanowie zaprasza nauczycieli, edukatorów, rodziców, i wszystkich zainteresowanych edukacją dzieci na bezpłatne szkolenie „Rozwijamy połączenia neuronowe i pamięć dzieci”, które odbędzie się 4 października w godz. 10.00–12.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chrzanowie, ul. W.Broniewskiego 10c.

Plakat z dzieckiem superbohaterem

Zapisy do 2 października na kontakt@kartyedukacyjne.pl z dopiskiem „Szkolenie Chrzanów 4.10.23”. W zgłoszeniu należy określić czy uczestnik jest nauczycielem, edukatorem, rodzicem oraz podać nazwę instytucji, organizacji i wiek dzieci, do których będą kierowane zajęcia z Kartami Edukacyjnymi. Ilość miejsc ograniczona.

 

Plan szkolenia

Wykłady

  1. umysł emocjonalny a przyswajanie wiedzy, czyli ciało migdałowate w roli głównej

 

  1. co to są bity wiedzy i ich niedoceniona moc

 

  1. jak usprawnić pamięć i pobudzić komórki mózgowe

 

Warsztaty

 

  1. nowatorskie pomysły na przygotowanie sali lekcyjnej

 

  1. pomysły na szybkie bitowe niespodzianki

 

  1. jak zaangażować uczniów do wspólnej bitomanii

 

  1. Karty Edukacyjne - prezentacja produktu z bitami wiedzy

 

Dodatkowo każdy uczestnik otrzyma pakiet edukacyjny „Mieszkańcy lasu - jak tropić ślady” zawierający zabawy, ciekawostki, wklejki, kolorowanki, czyli 47 stron, które pomogą zapoznać dzieci z ciekawym światem przyrody.

Prowadząca: Marta Filipek – magister Sztuki Filmowej, absolwentka szkoły plastycznej, mama 3 dzieci. Autorka nietypowych pomysłów edukacyjnych, którymi dzieli się w social mediach. Pomysłodawczyni, jak również wykonawca Kart Edukacyjnych stymulujących rozwój dzieci. Zakochana w nauce przez zabawę oraz wspieraniu inteligencji emocjonalnej dzieci. Obecnie współpracująca ze szkołami w całej Polsce w zakresie przygotowywania materiałów edukacyjnych dla uczniów. Interesuje się Kognitywistką, Inteligencją Emocjonalną a w szczególności pamięcią i jej zdolnościom magazynowania i odtwarzania informacji.