Podświetlenie linków Zmień odstęp między akapitami Zmień odstęp między wierszami Zmień odstęp między słowami Zmień odstęp między literami Normalna wielkość czcionki Duża wielkość czcionki Bardzo duża wielkość czcionki Zmień kontrast

Spotkanie online dla osób 60 +

Zapraszamy do udziału w projekcie Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce pt. Klub europejskich pasjonatów: spotkania online dla seniorów. Jest to seria 10 interaktywnych warsztatów online poświęconych tematyce europejskiej.

Starszy człowiek pracujący przed komputerem

Do udziału zapraszamy osoby w wieku 60 lat lub starsze. Spotkania online mają na celu edukację, integrację oraz tworzenie przestrzeni, w której osoby starsze mogą aktywnie uczestniczyć i dzielić się swoją mądrością i doświadczeniem. Uczestnicy poznają pracowników instytucji unijnych, ekspertów zajmującymi się tematyką europejską, aktywistów i przedstawicieli sektora pozarządowego.

Dziesięciu seniorów, którzy wezmą udział w co najmniej siedmiu z dziesięciu warsztatów oraz w konkursie ogłoszonym podczas pierwszego spotkania, zostanie zaproszonych na jednodniowe wydarzenie w centrum Europa Experience w Warszawie na początku 2024 roku. Organizator pokryje koszty podróży, wyżywienia oraz noclegu w Warszawie dla dziesięciu zaproszonych seniorów.